2733
2771
عنوان

با مادرشوهرم امروز رفتم خرید برای شب یلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 3147 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله متاسفانه ولی واقعا خیلی دوستشون دارم و خوبن اما از نظر مالی ضعیفن اصلا در یک سطح نیستیم

بزرگ‌ترین اشتباهتو کردی 

یا باید همسطحت باشن یابالا تر از شما 

شاید یه خانمی الان مخالف من باشه 

پس فردا میای تاپیک میزنی شوهرم فلان کرم ۳۰۰ تومنی رو (مثلا)برام نمیخره چرا ؟وسعش نمیرسه ،شما هم خونه بابا کم نذاشتن برات 

شوهرم پول نمیده برم فلان کلاس 

چرا؟پول نداره

بزرگ‌ترین اشتباهتو کردی  یا باید همسطحت باشن یابالا تر از شما  شاید یه خانمی الان مخالف ...

میدونم ولی باور کنید خیلی خواستگار راه دادم تو خونه هیچکس اندازه ایشون به دلم ننشست و واقعا دوسش دارم خودم از لحاظ مالی ضعیف نیستم دارم رشد هم میکنم و چون واقعا خونه بابام همچی بوده چشمم از همچی پر شده 

دقیقا ممنونم بابت صحبتت

بابا من به خواستگارم گفتم تا روز عروسی سرویس طلا نخر چون واقعا الان نداره حتی گفتم عقد ساده ساده ولی عروسی قرار  جبران کنه هرچیز بهترینش همین امروز نیست عزیزم خیلی وقتها دیگه میشه جبران کرد نگران نباش از این دوران لذت ببر

منم تازه ازدواج کردم اولین یلداعه اصلا برام کاری نکردن تازه وضعشون هم خوبه  بعد اینک ما رسم هم ...

منم خانواده شوهرم کلا هیچ مراسمی هیچ کاری نکردن

یلدای سالی که عقد بودم شوهرم کارتشو داد گفت من رسوم رو بلد نیستم هرچی احتیاجه بخر

منم آجیل و شیرینی خریدم اومدم

بسته بندی کردم تو سینی چیدم شوهرم برد داد خانوادش که برام بیارن🤢

خودش یه جعبه شیرینی برام خرید و ۲تا النگو هم کنارشون گذاشت و اورد

خانوادش ماکت بودن همیشه

نه با کسی بحث میکنم نه از کسی انتقاد میکنم،هرکی هرچی میگه،میگم حق با شماس،،،بذار دلش خوش بشه
چقدر شما تعریف میکنی هرچی دیدم شما در حال تعریف کردنی الان اسی حالش بده تو تعریف میکنی یه دف میگی خو ...

به شما گفتم؟بعدش هر چی هم گفتیم مربوط به تاپیک بوده چیو رعایت کنم😐شما اتفاقا رعایت کن به هر کسی نپری

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀

عزیزم یکم تحمل داشته باش و فشار نیار ایشالا بهترینارو بخری بعدا 

تو این جور مواقع من دلم میسوزه برای هر دو طرف

مسلما اونا هم دوست دارن بهترینارو برای شما فراهم کنن ولی واقعا اوضاع بدیه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
بزرگ‌ترین اشتباهتو کردی  یا باید همسطحت باشن یابالا تر از شما  شاید یه خانمی الان مخالف ...

عزیز دلم زن وشوهر باید یکدل باشن باهم و آرامش بگیرن .

جدیدا زنا خودخواه شدن بفکر مردا نیستن با خودشون نمیگن انقدر تو جامعه فشار اقتصادی و هزارتا کوفت و زهرمار هست ولی یه جوری شده هرکی بفکر خودشه وهمین کارو خراب کرده .

قدیما زندگیارو باهم میساختن برای هم 🌹

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
چقدر شما تعریف میکنی هرچی دیدم شما در حال تعریف کردنی الان اسی حالش بده تو تعریف میکنی یه دف میگی خو ...

👌👌👌👍👍👍قبول دارم . اصلا شاید این خانم که تاپیک زدن فردا یادش بره دلیل ناراحتیشو اما حرفی که یه نفر زده و مقایسش کرده رو یادش نره و ته دلش از نامزدش زده بشه

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2706