2733
2764
عنوان

شغل شوهرتون چیه و درامدش چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5419 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنتور نمیندازه  بعدم بنظرم کسایی ک وضع بهتری دارن جواب میدن و بقیه مجبورن ساکت باشن

ولی به نظرم کسی که وضع خوب داره نمیگه 

چون اصلا به چشمش نمیاد یا هر چی 

مثل خودم 

اصلا دوست ندارم بگم چی دارم 

چون هر چی هستم و دارم برای خودمه تاثیری رو زندگی کسی نداره 

بخوام اعلام کنم 

فقط ممکنه باعث حسرت بشه 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
اگه اوکیش کنی مخشو میزنم تو رو سهامدار تسلا میکنم البته میدونم برای تو چیزی نیست ولی برای تشکر همین ...

تا ببینم چه شود♡

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
ولی به نظرم کسی که وضع خوب داره نمیگه  چون اصلا به چشمش نمیاد یا هر چی  مثل خودم  ...

منم نمیگم هیچوقت اول اینکه هرکی هرچی داره برای خودشه 

دوم اینکه بعضیا با یک‌کلمه خوشبحالت گفتنه ساده چنان انرژی منفی وارد زندگیت میکنن ک میگی غلط کردم گفنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙

خواهشااول درموردحقوق مدیرعامل شرکت نفتی تحقیق کنیدبعدم تایپکاقبلیوپستاتون هستن  لومیرید 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
منم نمیگم هیچوقت اول اینکه هرکی هرچی داره برای خودشه  دوم اینکه بعضیا با یک‌کلمه خوشبحالت گفتن ...

والا من به فامیل و دوست و آشنا هم نمیگم چی دارم 

بزار هر طور دوست داره فکر کنه 

در عوض آرامش داره زندگیم که حرفم سر زبون نیست 

اینجا که جای خود داره 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
2706