2733
2764

بچه ها ۱۳ روز پیش دندونمو ترمیم کردم الانم ک الانه وقتی غذا میخورم خیییییلی درد میکنه و در حالت عادی خفیف درد میکنه.  دکتر گف به عصب نرسیده و ترمیم کرد ولی قبل از ترمیم اصلا درد نداش نظرتون چیه

ایهاالناس تاپیک مال دو نفره دهنمو سرویس کردید

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

منم دکترم گفت قبل اینکه ب عصب برسه ترمیم کن لکه اینا نداشت ولی عکسو دیده بود میگفت

منم ترمیم کردم الان حسرت خوردن اب سرد یا چای داغ ب دلم مونده 

تا اب سرد میخورم درد میگیره اون اوایلش گفت تا یکی دوسال حساس بودنش طبیعیه

ولی الان ۴ ساله گذشته هنوزم درد میگیره

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️  از این تاریخ ۱۴۰۲/۸/۹ تو 🔒 میزنی ب قلبت تا وقتی ک از خودت بهترین نساختی و از خودت راضی نبودی کسیو وارد قلبت نکنی،ی روزی من جفت روحیمو پیدا میکنم تا اون روز زندگی پر از پیروزی و شاد برا خودم میسازم🥰من مجرد هستم چقدر قبلا توو رابطه بودنی ترس داشتم از از دست دادن ادمی ک فکر میکردم اگ نباشه من هیچم ولی الان چقدر خوشحالم و چقدر افتخار میکنم ب خودم ک تونستم از پسش بربیام💖 ی روزی دفترم پر میشه از کاراییی ک تموم کردم همه کارهایی ک نیمه تموم ول کردم از امروز شروع میکنم ب تمام کردنش بعدش ی تاپیک میزنم ب همهه نشون میدم ک من تونستم😍کائنات در جهت پیشرفت من حرکت میکنه خدایا شکرت🧿🤍💫دوستان لطف کنید احترام خود را حفظ کنید وگرنه دیگران ب شما احترام نخواهند گذاشت ۱ ۲ ۳ ۴ تشکر تشکر
ینی باید عصب کشی بشه؟؟

منم همینجوری شدم نابودم دوساله 

برو دنبالش من انگاری یخ گذاشتن ت دندونی ک‌پر کردم رفتم دکتر میگه باید عصب کشی کنه

جدی گرفته ایم زندگی دنیایی را ...و شوخی گرفته ایم قیامت را!!!گویی قرار نیست روزی از این دنیا سفر کنیم...خوابی رفته ایم عمیق!!!کاش قبل از اینکه بیدارمان کنند بیدار شویم...🌷ای خدا عنایتی بنما،🌷{ اللهم عجل لولیک الفرج}بحق حضرت زینب (س)
برو پیش دکترت و علایمتو بگو حتما برات عکس مینویسه ،تا عکس نگیری مشخص نمیشه ولی طبق تجربه مشابهی که د ...

رفتم گفتش تا یه ماه عادیه.  بر من ۱۳ روزه الان

ایهاالناس تاپیک مال دو نفره دهنمو سرویس کردید

منم گفت مشکلی نداره ب عصبت نرسیده خدا لعنتش کنه نابودم کرد الان دوساله میگذره جرئت آب یخ خوردن ندارم چایی ک میخورم انگا میریزم رو‌یخ نابودم کرده 

بیفت دنبالش الکی گفته رسیده ب عصبت 

جدی گرفته ایم زندگی دنیایی را ...و شوخی گرفته ایم قیامت را!!!گویی قرار نیست روزی از این دنیا سفر کنیم...خوابی رفته ایم عمیق!!!کاش قبل از اینکه بیدارمان کنند بیدار شویم...🌷ای خدا عنایتی بنما،🌷{ اللهم عجل لولیک الفرج}بحق حضرت زینب (س)