2737
2739

هر روز انواع زنارو سوار میکنه و من بهش شک دارم یه کدی هست جدیدا تو اینستا کلیپ درست میکنن ومیگن بزنید من زدم رو گدشیش که تماساش بیاد رو گوشی خودم شنود بشن بنظرت اگه یکی بهش زنگ بزنه رو گوشی خودمم میاد یا نه 

زنارو سوار نمیکنه .زنا سوارش میشن .دیگه تو پنح دیقه مسیر چه اتفاقیه میوفته خدایی دیگه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متاهلم ولی اگه مجرد بودم باکسی کع اسنپ کار میکنه دوست نمیشدم

البته ناگفته نماند همسرم خودمم گاهی اوقات میره اسنپ

اون کدا هم الکیه 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
من متاهلم ولی اگه مجرد بودم باکسی کع اسنپ کار میکنه دوست نمیشدم البته ناگفته نماند همسرم خودمم گاهی ...

اخه شوهرم اصلا ا اون راننده اهای نیس که بیسواد و بی فرهنگه  البته بی احترامی نمیکنم چون یه عده دیدم هولن و به هرکسی اویزون نمیشه شوهرم مهندسی نفت خونده و ریاضی فیزیک ولی چون کار گیرش نیومد رفت اسنپ

چرا حساسیت بیجا دارید؟ ظن بی دلیل آفت زندگیتون میشه.چرا فکر می‌کنید هم جنستون بی اصالته؟مخصوصا دوستانی ک از اسنپ استفاده میکنن.کسی ک مشکلی داشته باشه اتو مرسی و امثالش زیادن.این افکار رو دور بریزید و دست از کنترل کردن بردارید عزیز

2738
چرا حساسیت بیجا دارید؟ ظن بی دلیل آفت زندگیتون میشه.چرا فکر می‌کنید هم جنستون بی اصالته؟مخصوصا دوستا ...

اخه عزیزم من شوهرم از وقتی اسنپ کار میکنه تا الان از من بدش اومد همش ایراد میگره ازم و دوس نداره نزدیکش بشم و همش تعریف میکنه از زنا اگه اونا عشوه نمیان و با پوششون هرزه نمیان اینجوری نمیشد میگه من سرم پایینه اونا هی صدام میکنن تا بهشون نگا کنم یا میگعه بجا کرایه یه چیز دگه ازم میخوان من هرروز جنگ دعوا دارم که کارتو عوض کن میگه من حوصله ندارم هرروز برم یجا کار کنم

اخه شوهرم اصلا ا اون راننده اهای نیس که بیسواد و بی فرهنگه  البته بی احترامی نمیکنم چون یه عده ...

وقتی اسنپ باشی طرف نمیپرسه تو مدرک تحصیلت چیه

دیگه کارنبوده رفته اسنپ

درکل عزیزم زندگی تو تلخ نکن الکی.همسر منم گاهی اوقات میذه اسنپ همون روز صدنفر زنگ زدن بهش اکثرا هم خانوما اسنپ میگیرن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اخه عزیزم من شوهرم از وقتی اسنپ کار میکنه تا الان از من بدش اومد همش ایراد میگره ازم و دوس نداره نزد ...

چه دلیلی داره براتون تعریف کنه؟ فکر نمی‌کنید جلب توجه میخاد یا سربسته میخاد ک رفتار و پوششتون رو زیباتر کنید؟

حس میکنم ایشون برای جلب توجه به شما دروغ میگه

در هر صورت رفتارشون سنجیده و درست نیست

شما عزت نفست رو بالا ببر .به خودت رسیدگی کن و دیگه در مورد این موضوع صحبت نکن و واکنش نشون نده

این دیدگاه منه

2706