2703
2553

مام زشتیم و باهاش کنار اومدیم 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مام زشتیم و باهاش کنار اومدیم 

تو ک پروفت خوشگله من فک میکنم توام خوشگلی

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 
2708

دست راستت رو سر من 

چقدر به دوستی مثل تو نیاز دارم

هر زمان از ظاهرت،مکان تولدت،هویتت،استعدادت،شرایطت و تصمیم های حول اون خجالت کشیدی،یادت باشه نظام سرمایه داری داره از این حس تو پول به جیب میزنه و تو رو بی ارزش جلوه میکنه❤️
تو ک پروفت خوشگله من فک میکنم توام خوشگلی

:/الان گفتم زشتم ینی زشتم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

عزیزم ما زشت نیسیم فقط تو موقعیت زیبایی قرار نگرفتیم(همون پول نداریم)

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 

مگ من گفتم زشتی عزیزم؟

گفتم من فک میکنم خوشگلی

تو دیگ با من اینکارو نکن بگو خوشگلی

2706