2752
2734

بخدا خسته شدم ۷ساله ریزش دارم 

هر آزمایشی دادم هیچ مشکلی نداشتم 

توروخدا یه روشی بگین بهم 

روش دارویی یا طب سنتی 

فقط بگین من نتیجه بگیرم

دیگ کچل شدم

تنبلی تخمدان نداری

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مث تو ،تاپیک اخرمو بخون  درباره همینه

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

یه چی میگم حتما لنجام بده احتمال خیلییییییییی زیاد نتیجه بگیری نتیجه گرفتی براعاقبت بخیری بچهام دعا کن قهوه رو مثل حنا بذار رو سرت یه ساعت بعد بشور..با آب داغ قهوه رو قاطی کن غلظتش مثل حنا باشه فقط ممکنه موهات قهوه ای شه یه خورده

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
یه چی میگم حتما لنجام بده احتمال خیلییییییییی زیاد نتیجه بگیری نتیجه گرفتی براعاقبت بخیری بچهام دعا ...

پودر قهوه؟ 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
بله

حتما امتحان میکنم ،مرسی 

واقعا اثر داره؟ هفته ای چندبار این کار کنم؟

شما امتحان کن بار اول ج میده

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
2706