2733
2764
عنوان

با همکلاسیم دعوام شد

170 بازدید | 7 پست

گفت برگه تو بده بنویسم، گفتم اوکیه تقریبا نوشته بود بعد برگه رو کشیدم خودم کار داشتم

الان پیام داده بود تو چه رفیقی هستی حاضر نیستی کتابو بدی دست من

منم بهونه اوردم و فلان 

گفت تو که تقلبم نمیرسونی به چه درد میخوری

گفتم من نمیخوام تقلب برسونم چون برا خودم دردسر میشه  (قبلا میرسوندم و واقعا خیلی تو دردسر میفتادم) 

گفت من اصلا خودم از تو باهوش ترم و یه طومار نوشته بود که من به تو بها دادم فکر کردی کی هستی و فلان

منم خیلی راحت و ساده نوشتم نظرت مهم نیست 

و بحثو تموم کردم

برین بش باو 

من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی کردی 

اینو از من داشته باش 

که برای راضی نگه داشتن آدما لازم نیس مطابق میلشون رفتار کنی و همیشه راضی نگهشون داری 

بار ها دیدیم لون آدمی که خنثی تره و هیچ محبتی نمیکنه به بقیه عزیزتره 

هرچقد بیشتر محبت کنی بیشتر ازت سو استفاده میکنن

خداروشکر با هیچکدوم همکلاسیم صمیمی نیستم حتی در حدی ک همو می‌بینیم سلام نمیدیم از قصد نه هااا کلا انگار غریبه ایم از وقتی اینطوری شدم اعصابم راحته بخدا قبلا بخاطر هر چیز چرتی همینطوری میشد 

بنظرم خوب جوابشو دادی 

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 
خداروشکر با هیچکدوم همکلاسیم صمیمی نیستم حتی در حدی ک همو می‌بینیم سلام نمیدیم از قصد نه هااا کلا ان ...

ممنون

من یه اشتباهی کردم صمیمی شدم

اعصابت راحت تره دوست نباشی