2703
2716

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خودت فهمیدی چی گفتی؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

چی شد؟؟ 

خبرنگاری نزد پیرمرد صدساله ای رفت و از او راز عمر طولانی اش را پرسید؟! پیرمرد گفت: من هیچ وقت با کسی بحث نکرده ام! خبرنگارگفت: مگه میشه؟! پیرمرد جواب داد: حق با شماست،نمیشه!
2714

هوم؟

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم

فهمیدم رو سر طرف بچه رو بر میدارین چرا برنداشتین

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: )🧿🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

وات؟

دلت بچه باهوش میخواد؟؟؟؟؟بیا تو کانال👇🏻 ایتا<<نابغه کوچولو>> کلی بازی یادت میدم که مغز کودکت رو پرورش بدی👩🏼‍🔬🧠.دیگه با این بازیا حوصله بچت سرنمیره  نمونه بازیا تو تاپیکام نگاه کن هست.               .توایتا @kocholo_nabeghe سرچ کن یا با لینک  بیا    نگهدار آبی بشه و بازکردن رو بزن    https://eitaa.com/joinchat/1170473581C4eff78639e
2706