2733
2764
عنوان

اخلاق مضخرف مامانم

685 بازدید | 47 پست

با تمام کم و کاستی ها و اشتباهاتی ک داشته بازم مامانمه و در نهایت دوسش دارم و فداکاریاشو فراموش نمیکنم ! 

خیلی در حق من ظلم کرده خیلییی! اگر بگم میشینید به حالم زار زار گریه میکنید 

ولی من پشت سر گذاشتم و سعی میکنم یادآوری نکنم 

ولی این اخلاقش هنوزم منو زجر میده 

من ازدواج کردم ، سعی میکنم خیلی کم برم خونه ش 

چون حرفا و کاراش اذیتم میکنه مثلا دو هفته یه بار یا هرچند روز یه بار زنگ میزنم خبر میگیرم 

ولی همونم دیگه دلم نمیکشه 

مثلا میرم خونه شون میبینم اگر‌چیز خوبی داشته باشن نمیاره بخوریم و از جلو چشم برمیداره ، منو غریبه میدونه 

یا اتفاقات خوب خونه رو نمیگه بهم 

با بابام خوب باشن صد جا برن تعریف نمیکنه ، به حاش هر روز زنگ میزنه کوچیک ترین بحثی باشه برام میگه ، کلی از خواهر و برادرم بد میگه ، بنظرم میگه این بیکاره تو خونه ش بزار غصه بخوره😐😐

هزارتا چیز بخرن نمیگه ، یه جیزی خراب باشه با ضعف و زاری میگه 

خسته شدم، چند بار غیر مستقیم گفتم بهش 

یا اینکه جوابشو نمیدم یا سرد ج میدم 

توی بارداری ، زمانی ک بچه هام کوچیک بودن، شیر میدادم یا کلا زمانای حساس هم رعایتمو نمیکرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مامانم زندگيشو گذاشت برامون

اون طفلي همه چيزو بهم ميگه و واقعا با من حرف نزنه كسي رو نداره

ولي واقعا من خودم اسيب ديده ام و اذيت ميشم

🌵قضاوت كردن در مورد ديگران در واقع دعوت همان قضيه به زندگي خودمان است🌸

مامان من هر چی تعریف خوبه با بقیه میکنه، بمن ک میرسه فقط ناله میکنه و از بدبختی میگه 

دیر ب دیر ب کارای خونه میرسه. و غر سرم میزنه، تا وقتی سینک پر نشه ضرفا رو نمیشورع، 💔🙁🙁🙁🙁🙁😔😔😔

خب باهاش در ارتباط نباش مامان منم همین بود ماهی یبارم از هم خبر نمیگیریم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

من خواهرم اینطوره من ازشون دورم

اتفاقای بد و با آب وتاب زنگ میزنه تعریف میکنه پیاز داغشم زیاد میکنه ب قول شما بشینم غصه بخورم

برعکس مامانم اصلا نمیگه همیشه سعی میکنه بگه همه چی خوبه فلانه

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌

مادر هم‌یه انسان عادیه چرا فکر میکنید باید متفاوت رفتار کنه

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

هر کی جز مادرت بود میشد یه چیز گفت چی میشه کرد مادر دیگه تحمل کن انشالله بهترینا واست پیش بیاد که طرز رفتار مادرت و اصلا متوجه نشی

هیچ زمانی واسه همیشه موندگار نیست چه غم باشه چه شادی گذراست پس بیا خودمونو درگیر نکنیم😊

ناراحت نشو ، به تو ربط نداره اخلاق درونی خودش همینه . خیلی ها اخلاقشون اینه ، فقط منفی ها رو تعریف میکنن ، چون به چشمشون میاد ، ولی مثبت ها به چشمشون نمیاد و قدرشون رو نمیدونن. 

من مامانم زندگيشو گذاشت برامون اون طفلي همه چيزو بهم ميگه و واقعا با من حرف نزنه كسي رو نداره ولي ...

مامان من اتفاقات بد رو بزرگ نمایی میکنه بهم میگه 

الان رفته یه سری ظرف و ظروف خریده 

کلی زنگ زده غر میزنه ک کابینتام کمه ، ظرفام جا نمیشه ، این چه زندگیه؟ بابات به حرف من کوش نمیده کابینتای اون طرف اشپزخونه رو بزنه ، پول ندارم ظرفامو جدید کنم همه رو ، مجبورم قبلیا رو نکه دارم ، وااای اصلا کاش نمیخریدم ، دارم دیوونه میشم ، حالا فلان ظرفو کجا جا بدم ؟ اوووف

2706