2733
2764
عنوان

مادربزرگم قشنگ جواب این دختر رو داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 84 پست
مادربزرگ شما از روستا یا شهر خودش احتمالا در تمام عمر بیرون نرفته و شخصیت های مختلف رو ندیده. کسی که ...

مادربزرگ من بی نهایت تجربه داره اتفاقا زمانی هم پرستار بوده زمان شاه تحصیل کرده هم هست اونیکه فقط به حرف چندتا کتاب و پست اینترنت بسنده می‌کنه ما هستیم وگرنه مادربزرگم تجربه داره که حرفی میزنه همه اونایی که مخالفن خودشان می‌دونن حرف مادر بزرگم درسته چون تو جامعه خودشان درک میکنن اما نمی‌خوان قبول کنن هر کدامشان به دلایلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شرایط مشابه شما بودم خودمو بصورت کامل مبرا از هر خطایی میدونستم وقتی با مشاوره حرف زدم تازه فهمید ...

چه خطایی عزیزم 😅من با این آقا اصلا کاری نداشتم 😅کلا حرفم نمیزدم خودش شمارمو از جایی گرفته بود چجوری بگم اون خودش عاشقم شده بود اصلا اینجوری نیست که فکر میکنید

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

وای خدا مارو از  ادم هایی مثل مادر بزرگ اسی حفظ کن که همی‌‌شه تقصیرات روگردن خانم ها میندازن 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
من شرایط مشابه شما بودم خودمو بصورت کامل مبرا از هر خطایی میدونستم وقتی با مشاوره حرف زدم تازه فهمید ...

خوبه خودتم میگی ناخواسته 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
بازهم مثل همیشه خانمامقصرشدن این فرهنگ کی تغییرمیکنه؟

عزیزم واقعیت جامعه فرهنگی ایران همینه ما باید قبول کنیم 

تو ایران مرد ها اکثرا تو توهم خودشیفتگی به سر میبرن 

خیلی از مسائل که باعث میشه مرد به سمت زن بیاد

جرأت کنه ابراز علاقه کنه جرات کنه دنبال زن راه بیافته 

مسألی هست که خواسته یا ناخواسته خودمان باعثش شدیم 

مثلا تو محل کار مرد میگه اگر دلش باهام نیست چرا سلامم می‌کنه هر صبح با لبخند.. این بحثش جداست احتیاج به آگاهی سازی و فرهنگ سازی داره تا اون موقع هم ما زن ها باید خیلی مسائل را رعایت کنیم.

بحث مادر بزرگ من با دختر خاله ام این بود چرا طرف ۶ سال ادامه داده هیچ وقت خسته نشده؟ چرا تو بعد ۶ سال سکوت الان میگی؟پس مطمئنم همه چیز اونی نیست که تو میگی و تو کاملا مبرا نیستی

چه خطایی عزیزم 😅من با این آقا اصلا کاری نداشتم 😅کلا حرفم نمیزدم خودش شمارمو از جایی گرفته بود چجور ...

باور کن منم همین فکر های مثل تو رو می‌کردم کل زندگیمو زیر و رو کردم هیچ تقصیری گردنم نبود مشکلی نداشتم تا با مشاور حرف زدم

باور کن منم همین فکر های مثل تو رو می‌کردم کل زندگیمو زیر و رو کردم هیچ تقصیری گردنم نبود مشکلی نداش ...

وقتی میخواین حرف خودتون فقط باشه گفتنش فایده نداره دیگه...چیکار میشه کرد خدا نگهدار :) 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
خوبه خودتم میگی ناخواسته 

منظورم از ناخواسته اشتباهات ما که از روی ناآگاهی و کم اطلاعی یا حتی غرور و اعتماد به نفس خودمان انجام میدیم که فکر میکنیم هیچ مشکلی نداره

وای خدا مارو از  ادم هایی مثل مادر بزرگ اسی حفظ کن که همی‌‌شه تقصیرات روگردن خانم ها میندازن&nb ...

من با مادر بزرگم موافقم بحث مادر بزرگ من با دختر خاله ام این بود چرا طرف ۶ سال جواب شده اما ادامه داده هیچ وقت خسته نشده؟ چرا تو بعد ۶ سال سکوت الان میگی؟ هیچ‌کس ۶ سال رنج و اذیت را تحمل نمیکنه اینجور که دختر خاله ام میگه اذیت شده..مادر بزرگم میگه پس مطمئنم همه چیز اونی نیست که تو میگی و تو کاملا مبرا نیستی مسألی هست که پنهان میکنی

منظورم از ناخواسته اشتباهات ما که از روی ناآگاهی و کم اطلاعی یا حتی غرور و اعتماد به نفس خودمان انجا ...

خب چون ناخواسته یکاری رو انجام داده پس مقصره ؟ اون مرده هم عقل نداره متوجه بشه خانم نمیخوادش ؟ یا مجازه که اینجور مواقع از عقلش استفاده نکنه چون ادمایی مثل مادربزرگت هستن که تقصیر رو بندازن گردن دختره؟

خدابیامرز مادربزرگ همسرمم طرز فکرش اینجوری بود میگف توپای مرغتوببند من نمیتانم پای خروسموببندم🤣🤣🤣🤣🤣

بعضي زخــــم ها هســــــت كه هـــــــــر روز بــــايـــد روشونو باز كنــــيو نـــــــــمـــــــــــــك بپـــــــــــاشــــــــــ ــــي ...تــــــــا يــــــــــادت نـــــــــــــره كه ســــــــــــــراغ بعضـــــــــــي آدمـــــــــــــانبــــــــــــــــــــايـ ـــــــد رفـــــــــــت ، نــــــــــــــبـايـــد!
وقتی میخواین حرف خودتون فقط باشه گفتنش فایده نداره دیگه...چیکار میشه کرد خدا نگهدار :) 

ببین شما اینقدر غرور دارید و خودتان را قدیس و مبرا از اشتباه می‌دانید که حتی نمیخواید فکر کنید که شاید یک درصد حرف من درست باشه و شما تقصیراتی داشتید یعنی فکر می‌کنید هیچ کار اشتباهی انجام نمیدید... شما اگر در وضعیت نرمال روانشناسی در وضعیت استقلال کامل و اعتماد به نفس درست بودید مثلا می‌گفتید نمی‌دونم باید کمی بیشتر در برخورد هام و رفتارم با پسر فکر کنم شاید درست میگید

من با مادر بزرگم موافقم بحث مادر بزرگ من با دختر خاله ام این بود چرا طرف ۶ سال جواب شده اما ادامه دا ...

هزارتا دلیل ممکنه داشته باشه پنهان کردنش یکیش هم این که معمولا خانم هارو مقصر میدونن تو همچنین مساعلی بهرحال اصلا گیریم دختر خاله اولا این اقا رو میخواسته الان که نمیخوادش چرا این اقا پیگیره؟ بره پی زندگیش دیگه

2706