2733
2771

پسر خاله من و خانواده خاله اش دعواشون شد دختر خاله می‌گفت مزاحمم میشه چند ساله ابراز علاقه می‌کنه من دیگه خسته شدم بعد دعوا خانوادگی شد دختر دیشب خونه مادربزرگ بودیم هی می‌گفت من هیچ کاری نکردم هیچی نگفتم این آدم ۶ ساله منو دیوانه کرد خودش روانیه 

بعد مادربزرگم گفت؛ مرد هرچقدر عاشق باشد تا دختر خودش جوری رفتار نکنه بهش اجازه نده ابزار علاقه نمیکنه اگر پسر مشکل روانی داشته باشه اگر بازم دختر اجازه نده خودش راه باز نکنه ابراز علاقه ام کنه خسته میشه ادامه نمی‌ده اگر ۶ سال کسی ادامه میده دختر خودش یک کارها کرده یک اجازه های بهش داده

وقتی نگاه میکنم میبینم واقعیت اینه یکم که توجه می‌کنی آدمای که ادعا عاشقی دارن ما خواسته یا ناخواسته به اونا اجازه های میدیم اما اگر بتونیم فکر کنیم درست تصمیم بگیریم هیچکس نمیتونه از مرز های عبور کنه اگر خودمان اجازه ندیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرخاله منم هی مزاحم من میشد ولی هیچوقت بهش اجازه نداده بودم

خودش مریض بود 

جان من ایران💚متنفرم از ته دل از تجزیه طلب ها و حامی های تجزیه وطنم اگه تجزیه طلبی به هیچ عنوان نه تو تایپک هام نظر بده نه نظراتم جواب بده...
2706