2733
2764
عنوان

خرابکاری کردم بیاین کمک

394 بازدید | 22 پست

شوهرم هر شب کشتی کج میبینه منم بدم میاد صب خواستم اون کانال رو پاک کنم کل کانالا رو پروندم چکار کنم حالا معلومه کار منه؟بش زنگ زدم گفتم تلوزیون نمیاره چیزی بالا بیا درستش کن :/

گردن نگیر بگو خودش پریده دیگه دیدی سریش شد بگو شایدم داشتم یه نگاه مینداختم تنظیماتشو دستم خورده نمیدونم🤷 ،خدایی کشتی کج چیه که بدت میاد آخه برنامه نمایشیه دیگه بره سریال ترکی ببینه خوبه؟

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

گردن نگیر بگو خودش پریده دیگه دیدی سریش شد بگو شایدم داشتم یه نگاه مینداختم تنظیماتشو دستم خورده نمی ...

بابا من حوصلم سر میره میخام فیلمی سریالی چیزی ببینم صدای داد و ببیداد وحشیا خونه رو برمیداره بعدم همش الکیه 

بابا من حوصلم سر میره میخام فیلمی سریالی چیزی ببینم صدای داد و ببیداد وحشیا خونه رو برمیداره بعدم هم ...

🤣🤣🤣میفهمم چی میگی ،میدونم نمایشیه کشتی کج 

تنها راه حل دوتا تلوزیونه 😑

شوهر من عشق فوتباله منم مشکل تو رو دارم توافق کردیم نوبت به نوبت یکی تو گوشی ببینه یکی تو تلوزیون

ای نامردا خوب هوای همدیگه رو دارین خانما

چه قد شما پر رویی 

مردا که خییییییییلی بیشتر هوای همو دارن 

حالا یه بارم زنا هوای همو داشته باشن 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
بابا من حوصلم سر میره میخام فیلمی سریالی چیزی ببینم صدای داد و ببیداد وحشیا خونه رو برمیداره بعدم هم ...

دقیقا یارو فوت میکنه طرف خودش خودشو میندازه زمین

شوهر من نمیبینه میگه چرته پول میگیرن که مردمو مسخره کنن 

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم..                                  باید بگم دریا طوفانیه، قایق سوراخه،پارو شکسته ...          ولی انگیزه زیاده ،خیلی زیاد:)
🤣🤣🤣میفهمم چی میگی ،میدونم نمایشیه کشتی کج  تنها راه حل دوتا تلوزیونه نمیشه 😑 شوهر من عشق ...

میگه صبح تا ظهر برا تو شب برا من میگم من که صبح اشپزی میکنم البته دوتایی فیلمم میبینیم یه وقتایی اما خیلی کشتی دوس داره هر شب منم متنفرم😑

2706