2733
2764
عنوان

بالاخره مادرشوهرم امروز ساعت۷ رفت😏

33085 بازدید | 322 پست

بچه ها مادرشوهرم در طول هفته سه روز میاد خونمون میمونه: دختر و پسر دیگ ام داره ولی همش وله اینجا. ب شدت بد غذا و ادایی . چ میدونم این غذا سفته این چرب اون نمک داره این تند. بعدشم هر اتفاقی بیوفته زود ب دختراش خبر میده. اصن حریم شخصی نداریم از دستش. مدام هم در ورودی باز میکنه میبنده هی میره حیاط هی میاد خونه اصن ی وعضی من برم تو اتاق ام بدون در زدن میاد داخل و مثلا میگ شماره بگیر برام کلا بیشعور این آدم ۷۰ سالش ولی بویی از شخصیت و فهم نبرده. برا نماز صب بیدار میشه راحت در هارا محکم میزنه خب من و شوهرم بد خواب میشیم یهو صبحونه در میاره میخوره تا خفه شه بعدش ک من پا شدم میگ فلانی پنیر نداشتیاااا اصن ی چیز رو مخ( میدونم طولانی شد اینارو گفتم ک بعضیا الکی جبهه نگیرن که وای مادرش سرت میاد و مادر خودتم بود این کار میکردی؟ مادر من ماهی دوماهی یبار میگ کلی ام وسیله میخره میاره. حتی ناهارش یا شامشم کباب میگیره میاره، کلی از خونه برام وسیله میاره تو کارام هم کمکم) حالا دو روز پیش اومده بود همیشه ام بی خبر وقت ناهار میاد. من غذا برا دوتامون گذاشتم. کم اومد شوهرم من کم غذا خوردیم خلاصه شوهرم ی طور برخورد کرد . ک دید من غذا کم خوردم ک مادرشوهرم وقتی شوهرم رفت سرکار گف چرا فلانی اینجور کرد امروز صب زود زنگ زد تاکسی رفت خونش( راه نزدیک)😐فک نکنم دیگ بیاد😂😂😂

وقتی بهت میگم باشه….. دیگ بدون داری خیلی حرف میزنی و حوصله بحث باهات ندارم .😂❤️

از مادر شوهر های عزیز خواهش میکنم جوری رفت آمد کنین ک حتی اگ عروس ام هیچی نگه چتر باز نکنین ک پسر خودتون بهتون بی حرمتی کنه. خودتون باید اینقد سنگین باشین که جای احترام بذارین بی ظرفیتی در نیارین😂❤️

به نظر من اینکه ما توقع داشته باشیم والدین ما هر بار میان دست پر بیان و کار خونه بکنن توقع زیادیه اماااا اینکه هفته ای 3 روز بی خبر سر ظهر بری خونه بچت هم توقع زیادیه انگار فقط ی فرصت میده اگه خواستین ر ا ب ط ه داشته باشین دوباره میاد

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من اینکه ما توقع داشته باشیم والدین ما هر بار میان دست پر بیان و کار خونه بکنن توقع زیادیه ام ...

عزیزم رفتارای دیگ ای ک گفتم بنظرت در شان ی مادر هست؟؟؟ 

به نظر من اینکه ما توقع داشته باشیم والدین ما هر بار میان دست پر بیان و کار خونه بکنن توقع زیادیه ام ...

من توقع ندارم ازش مث مادر من باشه ولی توقع دارم سر زده میاد ادا در نیاره برا ناهار و تشکر کنه. 

اگرخونش نزدیکه برای چی درهفته ۳روزمیاداونجا.شوهرت مگه چی بهش گفت

گف هرروز میای جهنم؟ بعدشم ناهار خوردیم پاشد رفت تو اتاق🫤

عزیزم رفتارای دیگ ای ک گفتم بنظرت در شان ی مادر هست؟؟؟ 

عزیزم اونا رو هم گفتم دیگه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
از مادر شوهر های عزیز خواهش میکنم جوری رفت آمد کنین ک حتی اگ عروس ام هیچی نگه چتر باز نکنین ک پسر خو ...

اخه وقتی خونش نزدیکه برای چی خونه شماست،خب بشینه خونه خودش ماهی یکبار برای شام بیاد و بعد از شامم بره خونش،این دیگه چه کاریه؟؟

پرستاری یعنی،عشق،صبر،تحمل و بیخوابیهای شبانه
گف هرروز میای جهنم؟ بعدشم ناهار خوردیم پاشد رفت تو اتاق🫤

اوه چه سریعم گفته.ولی خدایی هرچی رفت وآمدکمتراحترام هابیشتر.

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
من توقع ندارم ازش مث مادر من باشه ولی توقع دارم سر زده میاد ادا در نیاره برا ناهار و تشکر کنه. 

به نظر من اصلا اینقدر نباید بیاد

عاقبت آویزون بازی

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
اخه وقتی خونش نزدیکه برای چی خونه شماست،خب بشینه خونه خودش ماهی یکبار برای شام بیاد و بعد از شامم بر ...

سه شبانه روز از صب تا شبببب 

فک کن مثلا یازده شب ب من شوهرم میگ خوابم میاد؟ نمیرین بخوابین؟ تا من عصبی شدم گفتم چشم دیگ با ساعت شما میخوابیم😒😒😒

2706