2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نه من همه ی تلاشمو کردم😔

مطمن باش اگه خیری تو اون خواستت باشه بهش میرسی
یه وقتایی یه چیزایی به نفع ما نیست اما میخوایمشون...
امیدوارم هرچیزی که صلاحته برات رقم بخوره

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃

عزیزم بعضی خواسته رو باید رها کنی تا بهش برسی

بعضی خواسته ها پیش خدا زمان داره یعنی زمانش که‌برسه خودش انجام‌میشه

فیلم یوسف پیامبر یادت هست یعقوب باید از اسماعیل هاش گذشت میکرد تا برسه به پسراش

الانم بهتره چله و دعا رو بزاری کنار خواسته ات رو روی یه کاغذ بنویس بزار جایی توی کمدی

و بسپار بخدا

اینکه میگم بسپاد بخدا به اسم نباشه باید جوری بسپاری که از ته دلت مطمئن باشی به خواسته ات میرسی

و ببین چقد زود میرسی به این خواسته

انتظار خوب نیست آدم رو نابود میکنه رها کن چون در هر صورت زندگی ادامه داره 

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

حالا اینو همین الان بگو و دیگه بهش فک نکن 

بگو خدا اتفاق افتادن این کار چیز هرچیزی رو به تو میسپارم و ذهنمو ازش خالی میکنم و به قدرت تو ایمان دارم اگه اینو بهم ندی قطعا بهترش و در زمان بهتر بهم میدی 

باور کن تا ایمانتو قوی کنی تمومه بهش میرسی

هدف خلقت ما ادمها پرستش خدا بوده

مطمن باش اگه خیری تو اون خواستت باشه بهش میرسی یه وقتایی یه چیزایی به نفع ما نیست اما میخوایمشون... ...

نمی دونم چرا همیشه برا من حکمت خدا تو ندادن حاجتای منا ینی همیشه یه دفه نشد من چیزی بخوام رحمت خدا توش باشه

هر چیزیم که خواستم نشده چقدر برام بد شده و چقد سختی کشیدم 

حکمتش فقط تو رنج منه 

نمی دونم چرا همیشه برا من حکمت خدا تو ندادن حاجتای منا ینی همیشه یه دفه نشد من چیزی بخوام رحمت خدا ت ...

برای منم گاهی پیش اومده به خصوص پشت سر هم ولی نمی‌دونم چرا من خندم می‌گرفت و فکر می‌کردم خدا حساب شوخی باهام داره ولی یه کم که می‌گذشت متوجه می‌شدم میخواد یه چیزی حالیم کنه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706