2733
2771

بچه ی خجالتی و مظلوم من که خیلی درونگراست و هیچی را بروز نمیده....دیروز دیدم هر کاریش می کنم نمیره مهد کلی وقت گذاشتم زیر زبونشو کشیدم بعد هم رفتم از دوستاش پرسیدم و فهمیدم که مربی احمق گوششو کشیده و پیچ داده.از دیشب نخوابیدم خودم معلمم تا به حال به هیچ بچه ای توهین کلامی نکردم و نه دستم به کسی خورده دارم دق می کنم کلی گریه کردم بچمو از مدرسه زده کرد...به نظرتون چکار کنم چطور از حق بچم دفاع کنم؟؟ دیشب به مربیش زنگ زدم و تهدیدش کردم که به آموزش و پرورش میگم گفت مختاری😔

واقعا تا تهش برو و بگو پسرتم ببینه ازش دفاع کردی میددنه مثل کوه پشتشی

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید بچه تون کاری کرده که مربی دعواش کرده 

طبیعتا ایشون حقوق میگیره ک اگه بچه کار غلطی انجام داد راهنمایی کنه نه اینکه کتک بزنه ب چ حقی اینکارو کردع؟ خود پدرو مادر دلش نمیاد بچشو بزنه اونوقت ی غریبع

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
ببخشید بچه تون کاری کردی که مربی دعواش کرده 

میگه راه می رفتم پام خورده به یکی از بچه ها. بچه ی منو باید ببینی انقدر خجالتیه که حتی سلام هم نمی کنه چه برسه به اینکه کسی را اذیت کنه.بارها شده بود بچه های دیگه زیر چشمشو کنده بودن چرا اونا رو نمی زده؟

طبیعتا ایشون حقوق میگیره ک اگه بچه کار غلطی انجام داد راهنمایی کنه نه اینکه کتک بزنه ب چ حقی اینکارو ...

گفتم من تا به الان گوش بچمو نکشیدم گفت منم گوش بچه ی خودمو نکشیدم. گفتم پس گوش یچه ی مردمو می کشی؟؟؟ دلم می خواد برم گوششو بکنم بزارم کف دستش

گفتم من تا به الان گوش بچمو نکشیدم گفت منم گوش بچه ی خودمو نکشیدم. گفتم پس گوش یچه ی مردمو می کشی؟؟؟ ...

حق میدم بهت

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
میگه راه می رفتم پام خورده به یکی از بچه ها. بچه ی منو باید ببینی انقدر خجالتیه که حتی سلام هم نمی ک ...

راستش من نمی دانم گفتم شاید کاری کرده باشه با این حساب به نظرم با مدیر مهد صحبت کنید بیرونش کنند 

2706