2733
2764
عنوان

تعبیر خواب کسی بلده؟

66 بازدید | 7 پست

سلام به همگیی..

من به خواب عجیبی دیدم گُنگه برام :/

توی اون خواب من یه برادر نوزاد دارم اسمش هم منصوره 

که اون بعد میمیره و سنگ قبرش هم توی یه محوطه میزارن

من انقدررر راه ب راه براش گریه میکردم . همشم اسمشو صدا میکردم

اما من برادری باا این اسم ندارم!

تجربه را تجربه کردن خطاس!                 حتی اونایی ام که انتظار نداری یک روزی ولت میکنن و میرن پس دلبسته کسی نباش! حداقل بزار تهش شرمنده قلبت نباشی که هرکسی از راه رسید یه زخمی زد بهش :)  حسبی الله   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  بهش فکر نکنید  حتما صدقه بدهید

سلام. چشم

تجربه را تجربه کردن خطاس!                 حتی اونایی ام که انتظار نداری یک روزی ولت میکنن و میرن پس دلبسته کسی نباش! حداقل بزار تهش شرمنده قلبت نباشی که هرکسی از راه رسید یه زخمی زد بهش :)  حسبی الله   
به نظرم منتظر یه خبر هستید که منفی هست جوابش ولی شما ناراحت نمیشید 

منتظر خبری بودم.. دیشب جوابش اومد و مثبت بود 

و با کلی ذوق خوابیدم🥲🥺

والله تا اونجایی که شنیدم تعبیر گریه خوشحالیه

ارع اینو منم شنیدم

تعبیر اینگونه است:دلیل بر نگرانی و ناراحتی شما و خشم از موضوعی است که در گذشته رخ داده 

اما از آنجا که چنین فردی(برادر نوزاد)در زندگی واقعی شما وجود ندارد،نگرانی و ناراحتی شما رفع خواهد شد 

ولی حتما صدقه بدهید 

موفق باشید