2733
2764
عنوان

بی بی چکم مثبت شد 😍یعنی حاملم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 53 پست
وای خودا😍😍خدا حفظ کنه برات قشنگم انشاالله خودتم بسلامتی و دلخوشی زایمان کنی  عزیزم من صبح بش ...

عزیزم مثبته خوب به دلت راه بده.

بی بی چک خطا نداره

منم اول بی بی چک زدم یه هاله خیلی کمرنگ بود

یک ساعت بعدش رفتم ازمایش دادم مثبت بود

بی بی چک چون ضعیف تر از ازمایش خونه، اگر مثبت نشون بده قطعیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دورسرت بگردم مرسی ازقلب پاکت الهی ک هرچی از خدای فاطمه میخوای خدابهترینشو برات رقم  بزنع .انشاا ...

التماس دعا 

💝

این کاربر عزادار امام حسین‌(ع) هست"تا عمو بیاید آب از آسیاب افتاد" لبیک حسین لبیک ابوالفضل‌🖤🖤تواین ماه عزیز پسر منو هم دعا کنین 

سلام عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله بسلامتی ۹ماه رو بگذرونی ،ولی بهت این اطمینان رو میدم آزمایشت هم مثبته ،باورت میشه من فقط بی بی چک زدم به دکترم تو تلگرام عکسشو نشون دادم ،سال نو افتاده بود ،گفت بعد ۱۳ بدر بیا یعنی فکر کن بعد ۲هفته رفتم فقط سونو نوشت اونم آخرای فروردین ،خداروشکر قلبشو شنیدم ،الان هم یه دختر ۲ساله دارم بغلم خوابیده

سلام عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله بسلامتی ۹ماه رو بگذرونی ،ولی بهت این اطمینان رو میدم آزمایشت هم م ...

سلام بروی ماهت الهی ک همیشه خوش خبرباشی عزیزم خداازدهنت بشنوه😍

ای جانم خداحفظش کنه ازجای من ببوسش😍برام خیلی دعاکن مهربونم

عزیزممممم خیلی برات خوش حال شدم 😍😍مبارک باشه  الهی سلامت وصالح ب دنیا بیاد 🧿🧿🧿🧿🧿🧿اسپند دود کن گلم ی صدقه هم بده 🧿🧿

خواستی بری آزمایشگاه از زیر قرآن رد شو حتما 😍😍

دلت صافه ی فرشته کوچولو تو راه داری خدا صداتومیشنوه برا منم دعا کن خدا حاجت دلم رو بده 🙏

زندگی به من یاد داد...... برای داشتن آرامش و آسایش..... امروز را با خدا قدم بردارم ..... و فردا را به اون بسپارم.....
2706