2733
2764
عنوان

بی بی چکم مثبت شد 😍یعنی حاملم؟

392 بازدید | 53 پست

بعد۴سال دیروز عصر بی بی چک زده بودم دوتاخط قرمز شد حتی Tپررنگ تریعنی من حاملم؟

٢این برج پریودم بود ک لکه کم داشتم بعدچندروز رابطه داشتیم بعدرابطه دیدم یکم خون اومد و دیگ چیزی ندیدم .سینه هام متورم شده وزنم ٢کیلواضاف شده کمردرد پریودی هم دارم تاحدودی یعنی میشه خداجوابمو داده باشه .دوتابی بی زدم هردو سریع خطاشون پررنگ افتاد😍😍

توزخدا حامله ای واسه حاا من دعا کن😭😔😔الهی سلامت بیاد بغلت

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

توزخدا حامله ای واسه حاا من دعا کن😭😔😔الهی سلامت بیاد بغلت

دورت بگردم انشاالله ک حامله باشم باچشای گریونم دیروز برای همه ازخداخواستم دامنشون سبز بشه الهی ک ب حاجت دلت برسی عزیزدلم😍😘

دورت بگردم انشاالله ک حامله باشم باچشای گریونم دیروز برای همه ازخداخواستم دامنشون سبز بشه الهی ک ب ح ...

من بچه نمیخوام

حال خوب میخوام

خدانکنه

حامله ای ایشالا عزیزمم 

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝
من اگر جواب گرفته باشم شهدای گمنام حاجتمودادن قبلش رفتم گلزار شهدا ..انشاالله بحق خون پاک لاله های ح ...

منم برم پیش شهیدا؟؟؟

از حال بدم اعتقادمو از دست دادم😭😭😭

2706