2733
2764

خانوما من خارج کشورم یه پسر دارم دوسال وده ماهشه اصلا حف نمیزنه حتی ماما بابانمیگه.خیلی اکتیوه مهربون خوش خندست…عاشق اینه دنبالش بدویی اصلا بازی دارا اینا نقاشی اینا دوس نداره مشکلم اینه گاهی باانگشتاش بازی میکنه مدرکش یکم کمه.مااینجاالمان ازدوسالگی افتادیم دنبال کاراش شنوایی سنجی هم بردم هیچ مشکلی نداشت.من نگران اوتیسم بودم الان بد ی سال میگن اوتیسم نیس نمیتونیمدقطعی بگیم.مهد هم میرفت ولی جون شلوغ بود دوس داشت بره بیرون مهد و خیلی از میز اینا بالامیرفت و شلوغه مربی مهد گف جامون کوچیکه نیاد.الان ی محلی بهمون پیشنهاددادن ب اسم Odc ک ی جایی هس مهدکودک برای بچه های هس ک یجورایی ناتوانن!!!و پدرمان میفرسن اونجا!!!درحالی ک پسرم ناتوان نیس همشون معلولن یا ذهنی یاجسمی…من وپدرش دوس نداریم بره اونجا😢😢ی چنتا دکترای ایرانم میگن بچه سالمه خانوم الان جیکارکنم میشه بیاین

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خواهرزاده منم الان سه سالش تموم شده منتها نمیتونه خوب حرف بزنه اینقدر فیلم های انگلیسی دیده کلمات انگلیسی رو میگه به جای فارسی. شاید بچه شمام دچار دوگانگی زبان شده البته اگه به دو زبان حرف می زنید

دخترخاله منم با اینکه تو خانواده شلوغی بود و دورش همیشه ادم بود دیر زبون باز کرد 

اختلاف سنیش با برادر کوچیکترش ۳ ساله 

با داداشش باهم زبون باز کردن حتی کوچیکتره روون تر حرف میزد ولی بعدش اوکی شد الان خیلیم باهوشه

گلم خواهر زاده من تا سالگی هیچ حرفی نمیزدن حتی بابا ماما

اینا دیگه چیه اونجا نفرست بچرو 

ناتوان چیه دیگه مگه چند سالشه ناتوان باشه آخههههه

من بچه دیدم بخدا تا 3یا 4سالگیشون خیلی خیلی ببخشین جیش و پی پی شون نمیفهمن

الان ناتوان هستن؟؟؟؟

اون بچه سالمه وقت بده بهش و مدام باهاش حرف بزن تمرین کن باهاش 

این کاربر عزادار امام حسین‌(ع) هست"تا عمو بیاید آب از آسیاب افتاد" لبیک حسین لبیک ابوالفضل‌🖤🖤تواین ماه عزیز پسر منو هم دعا کنین 
گلم خواهر زاده من تا سالگی هیچ حرفی نمیزدن حتی بابا ماما اینا دیگه چیه اونجا نفرست بچرو  ناتو ...

تا 3ونیم

این کاربر عزادار امام حسین‌(ع) هست"تا عمو بیاید آب از آسیاب افتاد" لبیک حسین لبیک ابوالفضل‌🖤🖤تواین ماه عزیز پسر منو هم دعا کنین 
گلم خواهر زاده من تا سالگی هیچ حرفی نمیزدن حتی بابا ماما اینا دیگه چیه اونجا نفرست بچرو  ناتو ...

اخه اینا همش میخوان برچسپ بزنن ب پسرم اخه بچه های اینا از ی ماهگی مهدن انقد مستقلن اصلا شلوغ نیستن مااینجا تنهاییم ینی پسر م تا قبل ‌۲سالگی ک بره مهد هیچ بچه ای ندیده بود پسرم اصلا باماشین توپ اینا بازی نمیکنه همش میاریم اوتیسم باشه🥲🥲و اینام کیردادن ب شلوغ بودنش🥲🥲اخه خ خوشحاله خندانه هرجامیرم دنبالم میاد فقط حف نمیزنه 😢😢😢

اصلا مهد نذار بذار ۳ سال و نیمه که شد حتما زبون باز می‌کنه خیالت راحت تا دلت بخواد بچه دیدم که هیچ م ...

اخه پسرم بااسباب بازی بازی نمیکنه عاشق بازی هیجانی هس..دستورپذیری هم نمیکنه کمه

2706