2733
2764

لایک

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

منی که تازه زایمان کردم،از افسردگی و استرس زیاد تپش قلب میگرفتم،فشارم میرفت بالا،الانم درگیرشم اما شکر بهترم،

فقط فقط باید دوربریا درکت کنن و نزارن غرق بشی

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.

نه من دقیقا تو وضعیت خودکشی هستم😭😭😭حتی امسب دستمو تیغم زدم ولی عمیق نه

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝
منی که تازه زایمان کردم،از افسردگی و استرس زیاد تپش قلب میگرفتم،فشارم میرفت بالا،الانم درگیرشم اما ش ...

و منی که همیشه تنهام🙂شهر غریبم.

دو تا بچه ی کوچک هم دارم که واقعاً اعصاب فولادین می خوان

💔🖤
وضعیتم وخیم تر از اونیه که فکر کنی. حتی نماز نمی خونم با اینکه اهلش بودم. دلم همیشه غمه.دلیلی واسه ...

حق میدم باور نکنی

امیدوارم بخونی صفحه به صفحه شو 

داستان زندگیمم توشه

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

بله هست چرا نیست

شمااااا قویتر از این حرفایین فقط فقط یه کمی به خودتون اعتماد داشته باشین

خواهر من 6 ماه بود درگیرش بودن الان با یه دکتر و فقط با یه نسخه خب شدن

ماشالله حالشون الان خوبه باید به خودت انگیزه بدی گلم درضمن فکر نکن فقط شمایین نه گلم،،هیشگی با این اقتصاد و هزار تا بد بختی زندگی، حال روحیشون خب نیست،فقط تو یه کی کمتره تو یکی دیگه بیشتر

اینم بگم خواهرم رو،''' چند تا دکتر متخصص و فوق متخصص و هر کاری که از دستمون اومد کردیم حتی چند میلیون خرج این دعا نویس ها کردیم همش الکی همش دروغ

فقط با یه کتر با یدونه قرص خب شدن دکتر شکوهی نمیدونم اسمش هاله هست یا لاله

این کاربر عزادار امام حسین‌(ع) هست"تا عمو بیاید آب از آسیاب افتاد" لبیک حسین لبیک ابوالفضل‌🖤🖤تواین ماه عزیز پسر منو هم دعا کنین 
2706