2410
2553

لایک

شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه من دقیقا تو وضعیت خودکشی هستم😭😭😭حتی امسب دستمو تیغم زدم ولی عمیق نه

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝
2714
منی که تازه زایمان کردم،از افسردگی و استرس زیاد تپش قلب میگرفتم،فشارم میرفت بالا،الانم درگیرشم اما ش ...

و منی که همیشه تنهام🙂شهر غریبم.

دو تا بچه ی کوچک هم دارم که واقعاً اعصاب فولادین می خوان

💔🖤
وضعیتم وخیم تر از اونیه که فکر کنی. حتی نماز نمی خونم با اینکه اهلش بودم. دلم همیشه غمه.دلیلی واسه ...

حق میدم باور نکنی

امیدوارم بخونی صفحه به صفحه شو 

داستان زندگیمم توشه

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

بله هست چرا نیست

شمااااا قویتر از این حرفایین فقط فقط یه کمی به خودتون اعتماد داشته باشین

خواهر من 6 ماه بود درگیرش بودن الان با یه دکتر و فقط با یه نسخه خب شدن

ماشالله حالشون الان خوبه باید به خودت انگیزه بدی گلم درضمن فکر نکن فقط شمایین نه گلم،،هیشگی با این اقتصاد و هزار تا بد بختی زندگی، حال روحیشون خب نیست،فقط تو یه کی کمتره تو یکی دیگه بیشتر

اینم بگم خواهرم رو،''' چند تا دکتر متخصص و فوق متخصص و هر کاری که از دستمون اومد کردیم حتی چند میلیون خرج این دعا نویس ها کردیم همش الکی همش دروغ

فقط با یه کتر با یدونه قرص خب شدن دکتر شکوهی نمیدونم اسمش هاله هست یا لاله

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢
2706