2733
2764
عنوان

چرا دختر همسایمون همچی کرد🥺چهرش همش جلو چشامه

| مشاهده متن کامل بحث + 7167 بازدید | 202 پست
مطلب خوندی عزیزم در این باره؟

توی گوگل بزن مطلب پیدا میکنی.ببین کسی که این دنیا تقاص بدیش رو پس بده خیلی بهتره تا اون دنیا.اون دنیا خیلی سخت تره.اون دنیا دیگه آدم نمیتونه کاری کنه تا از عذاب نجات پیدا کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسای خوبو چی اونام پاره کنم؟یا باید نگه دارم؟

نه حس خوب رو نگه دار.

یه دفتر تازه بخر بعنوان دفتر شکر گزاری یا دفتر جملات مثبت من

توش هر روز هررررر چی میخوای بنویس.هرررر چی چون قراره اتفاق بیفته.و اینکه اگه هم نیفته(که امکان نداره) ضرر نکردی.اون میشه دفتر تو که بهش اول از همه به احساس خوب می‌رسی بعدش به خواسته هات.اما کم کم .هرچقدر بیشتر تمرین کنی جوابهای بزرگتریی میگیری.فقط منفی ها رو یا بسوزون یا پاره کن بنداز دور

توی گوگل بزن مطلب پیدا میکنی.ببین کسی که این دنیا تقاص بدیش رو پس بده خیلی بهتره تا اون دنیا.اون دنی ...

هییی من حس میکنم خدا اون دنیا نمیتونه بنده هاشو عذاب بده هر چی هس این دنیا میبینه حالا چی بگم حدسمه فقط

بعضیا اینقدر ظلم میکنن که هم این دنیا تقاص پس میدن هم اون دنیا.

این خوبه😁

اما من آدمای عادی دور و برم و نمیگم.

یه شخص خاصی مد نظرمه خیلی دلم میخواد فقط همون آدم تقاص پس بده که همه ی ما رو به این روز انداخته

هییی من حس میکنم خدا اون دنیا نمیتونه بنده هاشو عذاب بده هر چی هس این دنیا میبینه حالا چی بگم حدسمه ...

عذاب این دنیا تموم میشه ولی اون دنیا خیلی سخته.برای کسی که ظلم میکنه.یا حق مردم رو میخوره.خدا حق الناس رو نمیبخشه.

من حس میکنم خدا خیلی مهربونه بهشت و جهنم وجود نداره 

خدا عادل هم هست 

و نظم جهان لازم داره جایی برای کسانی که ظلم کردن به نظرت خدا از یه متجاوز بگذره مهربوندحساب میشه یا نا عادل 

پس هر اشتباهی یه نمره منفی 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
این خوبه😁 اما من آدمای عادی دور و برم و نمیگم. یه شخص خاصی مد نظرمه خیلی دلم میخواد فقط همون آدم ...

دقیقا منم😂😂 فقط ی نفر مدنظرمه خیلی ظلم بدی بهم کرد 

ولی از نظر من ک بد بود ولی خودش میگف کاری نکردم من ک نابود شدم🥺

اهاا چش عزیزم ممنونم

همین قانون جذب چنان لطمه ای به روح ادم میزنه که بلند شدنش سخته

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
اما به چه درد ما میخوره؟ما تو همین دنیا اذیت شدیم از دستش.سوختنش تو آتیش جهنم چه فرقی به حال ما داره ...

شما که انقدر درباره بخشندگی خدا و مهربونی حرف میزنی از معبودت اثر بپذیر زندگی بدون کینه و ناراحتی خیلی قشنگتره و دنیا به قول خودتون دلچسب میشه

2706