2733
2764
عنوان

کدوم شوهر اینطوریه؟؟

496 بازدید | 57 پست

شوهرم خواب بود بچه رو دادم بهش ک یکم نگهش دار بکارم برسم نمیزاره بهم میگه گمشو بروبابا ببند میخام بخابم صداشو میبره بالا  میگه شعور نداری نمیزاری بخابم من میرم سرکار بهش میگم درکم کن خب با دستم داشتم بهش میزدم گفتم خب چرا پس اذیتم میکنی زجرم میدی میگی خونه رو تمیز نمیکنی بچه رو خوب نگه نمیداری غذا درس نمیکنی تو که میدونی و میبینی وضعیتم چیه بهش میزنم با انگشتم بهم میگه نزن بی ناموس بهم  یکی زد ب پام خیلی دلم شسکته هیچوق درکم نکرده همه فدارکاری در حقش کردم الانم گفتم برو بیرون نبینمت دلم میخاد بمیرم ولی تو این زندگی نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میفهمم سخته این روزا ولی شوهرتم حق داره 

مردا صب تا شب دارن زحمت میکشن

بنده خدا باید استراحت کنه ک صب یتونه کار کنه

ب ما زنا هر چقدم سخت بگذره باز وقت داریم بین روز استراخت کنیم.... منم بچم همش اذیت میکنه بیدارع شبا تا دیر وقت خودم ب شوهرم میگم بره تو اتاق بخابه ک بیدار نشه بتونه صب بره سرکار....

سخته حق داری ولی ب شوهرتم حق بده

درک کردن باید دوطرفه باشع

اون ییسنه تو درکش میکنی یجاهایی اون کنار میاد باهات.... 

در اخر بگم اگ بچت نوزاده روزای قشنگته لذت ببر ازش اصن بخودت سخت نگیر مادر براهمین سختیاس ک بهشت زیر پاشه.....

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

طلاهامو دادم واسش ماشین خریدیم دیگ هروق بخاد میره هروق بخاد میاد مثلا خدایی اگ ی شبم دیر بخابه  یا مثل الان ی دقه بخاد نگهش داره زمین ب اسمون نمیرسه ن اینکه بهم فش بده بگه بی ناموس

من تنهای تنهام هیچکی نیس دوتا دوس داشتم بهشون یبار گفتم بیاید پیشم کمک مریض بودم با بچه اما نیومدن همه نامردن نه خیابونی نه خریدی نه خونوادمو میبینم یبارم میگم نگهش دار گیرم بهم فوش میده بی اعتنایی میکنه

من تنهای تنهام هیچکی نیس دوتا دوس داشتم بهشون یبار گفتم بیاید پیشم کمک مریض بودم با بچه اما نیومدن ه ...

همه نامرد نیستن ولی باید یادبگیریم از کسی انتظار نداشته باشیم برای اینکه بتونیم راحتتر زندگی کنیم

همه نامرد نیستن ولی باید یادبگیریم از کسی انتظار نداشته باشیم برای اینکه بتونیم راحتتر زندگی کنیم

تا حالا هیچوق نخاسته بودم از کسی کمک بخام درهرمورد ولی خیلی وضعیتم بد بود خیلییی

2706