2733
2734

سلام شبتون بخیر

بچه ها مشورت میخوام خیلی ذهنم درگیره. میخوام یه لاین آرایشگری رو آموزش ببینم و شروع کنم. به درآمدش احتیاج دارم. خودم شدیدا به میکاپ علاقه دارم و میدونم که استعداد خوبی دارم. اما هزینه آموزش و مواد بالاس و مهمتر از اون فکر می کنم استخدام شدن تو لاین میکاپ واقعا سخته. از طرفی هم دوستم ناخنکاره و میخواد رایگان آموزشم بده و در کل کمکم میکنه تو لاین ناخن. و خب استخدام ناخنکار هم خیلی راحتتر از میکاپ کاره اما علاقه ی خاصی بهش ندارم‌ و ب نظرم درآمد میکاپ بالاتره. ب نظرتون چیکار کنم؟ مغز درد گرفتم انقد فکر کردم 🥺

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دوستت بهت رایگان آموزش میده پس حتما آموزش ببین چون هرچیو یادگیری عالیه 

یه مدت کار کن تا بتونی مشتری ثابت بگیری 

بعدم که مشتریات ثابت شدن میتونی از طریق درآمدی که داری لاین میکاپ رو آموزش ببینی و از طریق اون مشتریا تبلیغ کارتم بکنی 

2728
وقتی دوستت بهت رایگان آموزش میده پس حتما آموزش ببین چون هرچیو یادگیری عالیه  یه مدت کار کن تا ...

خیلی زیاد باهات موافقم و هرچی فکر می کنم خودمم به همین نتیجه میرسم

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
وقتت هدر نده سر ناخن وقتی علاقه نداری نمیتونی ادامه بدیظ

مرسی از نظرت

خیلی زیاد باهات موافقم و هرچی فکر می کنم خودمم به همین نتیجه میرسم

درسته علاقه داشتن خوبه اما وقتی می‌دونی یه نفر هست که ساپورت کنه از لحاظه آموزش پس بهترین کاره نهایت اگه موفق نشدی تو لاین ناخن حداقل می‌دونی که هزینه هم نکردی بابت آموزشش 

2738
درسته علاقه داشتن خوبه اما وقتی می‌دونی یه نفر هست که ساپورت کنه از لحاظه آموزش پس بهترین کاره نهایت ...

اره اما فقط وسایلش حدود ۱۵ تومن میشه 

وقتی دوستت بهت رایگان آموزش میده پس حتما آموزش ببین چون هرچیو یادگیری عالیه  یه مدت کار کن تا ...

منم نظرم همینه ...

تو لاین ناخن کار کن 

بعد پولاتو جمع کن. همزمان دو آرایشگاه ها هم شناخته میشی و خلاصه برای میکاپ بهتر کارت میگیره...

مشترژ 

جذب کن

......
منم نظرم همینه ... تو لاین ناخن کار کن  بعد پولاتو جمع کن. همزمان دو آرایشگاه ها هم شناخته می ...

مرسی عزیزم 

با وسایلای دوستت آموزش ببین 

نمیشه میگه باید حتما وسایل بخری اون خودش وسایلشو نیاز داره مرتب مشتری داره. فقط همین هزینه وسایل یکم دودلم کرده چون اگه از پسش برنیام فروششون سخته