2733
2734
عنوان

به مادرشوهرتون وقتی راجب بچه دار شدن نظر میدن چی میگید😟

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 34 پست
ای خدا گناه داره اینطور نگو این دفعه قایمکی بگو مادرجون مسرت یکم ضعیفی داره ولی بین خودمون یمونه ن ...

😅😂نبخدا بهش چیزی نمی‌گم من ولی واقعا زشته این سوال با خودش باید فکر کنه اینم ناراحت میشه 

مگ ما خودمون به فکر نیستیم اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله رفتی سر خونه زندگیت هیچی راجب بچه دار شدن نگو مثل ما از اول ک پرسید گفتیم تا هنوزم ک نشدیم& ...

چشم یادم می‌مونه حرف شما رو

انشالله به زودی صاحب یه بچه سالم و زیبا بشید عزیزم

2731
انشاالله رفتی سر خونه زندگیت هیچی راجب بچه دار شدن نگو مثل ما از اول ک پرسید گفتیم تا هنوزم ک نشدیم& ...

افرین

این یه تجربه است

اگر دخالتشون بدید همیشه نظر میدن پس بهتره هیچی از اول بهشون نگید

دقیقا میفهمم چی میگین خودمون کشیدیم

افرین این یه تجربه است اگر دخالتشون بدید همیشه نظر میدن پس بهتره هیچی از اول بهشون نگید دقیقا میف ...

من اون اوایل ک بچه نمی‌خواستیم یه چیزی گفتم مادر شوهرم همونو به رو میاره ک چرا این حرف و زدی 

الان ک هیچی نمیگم میبینم خودمون خیلی راحت تریم 

دقیقا اشتباهت اونجا بود که از اول درجریانش گذاشتی این یعنی بهش این اجازه رو دادی درموردش سوال بپرسه یا اظهار نظر کنه،چون برای خودم پیش اومده اینکه من درمورد چیزی نظر خواستم یا حرف زدم و ایشون به خودش اجازه ی اظهار نظر  مداوم و بیشتر داده،برا همین دیگه سعی می کنم چیزی نگم و روی خط قرمزهام وسواس بیشتر داشته باشم 

نترس و غمگین نباش،که ما تو را نجات خواهیم داد(سوره عنکبوت آیه ۳۳)
دقیقا اشتباهت اونجا بود که از اول درجریانش گذاشتی این یعنی بهش این اجازه رو دادی درموردش سوال بپرسه ...

اره دقیقا اشتباه کردم و من تنها نبودم 

ولی از یه جایی به بعد دیگ نگفتم بهش 

اره دقیقا اشتباه کردم و من تنها نبودم  ولی از یه جایی به بعد دیگ نگفتم بهش

خیلیا این اشتباه رو داشتن از جمله من،فعلا اول راهیم از این به بعدش رو باید مراقب بود

نترس و غمگین نباش،که ما تو را نجات خواهیم داد(سوره عنکبوت آیه ۳۳)