2703
2716

تازه هشت ماهه ازدواج کردم ولی هفته ای یکی دوبار رابطه داریم اون نمیگ منم غرورم اجازه نمیده بگم وقتی ازمن خوشش نمیاد باهام رابطه داشته باش من چی بگم دیگ زوری ک نیس ولی ته دلم چیز دیگس لطفا نگید خیانت ازین بابت مطمئنم خبری نیس باهام مهربونه ولی رابطه نمیخواد اولش همه زیاد رابطه دارن نمیدونم این جرا اینجوریه تو عقد خیلی میخواست گرمیجاتم زیاد میخوریم هفته ای یکی دوبار کمه آخه اعصابم خورد شده

شاید باورتون نشه! برای بچم که عاشق انیمیشن محبوبش هست «از نیکودکور» پرده و فرش و روتختی شو با همون طرح محبوبش سفارش دادم برام انجام دادن اونم قسطی، امروز رسید 😍 کیفیت و طرحش عالییییه، شما هم برید بببینید، اینم لینک سایتشه.

اگر کل ست اتاق‌خوابتو بگیری 3 تا محصولم با هر طرحی که بخواید رایگان هدیه میدن.

2456
2714

به عنوان عروس داماد به نظرم کمه خب حداقل هفته ای پنج برباید باشه باهاش صحبت کن ببین مشکل کجاست 

هر وقت خواستی جا بزنی؛به حس خوب بعد از نتیجه گرفتنت،به آخیش گفتن بعد رسیدنت،به برآوردن شدن آرزوهات،به حس رضایت درونت،به خنده ی از ته دلت،به اشک شوق مامانت،به لبخند مغرورانه بابات فکر کن و ادامه بده ادامه بده... 

خب خدایی نکرده بلکه مشکلی داره یا طوری شدع ک نمیتونه بهت بگه غرور و بزار کنار شما دیگ زن و شوهرین و هیچ کس اندازه خودتون ب همدیگ نزدیک نیستید پس راحت و بدون خجالت باهاش حرف بزن

مخلوق شعر‌ 
2706