2733
2764
عنوان

خانومای شاغلی که بچه کوچولو دارین

281 بازدید | 22 پست

وفتی میرین سر کار دلتون برای بچه هاتون تنگ نمیشه؟ من بچه ۹ ماهه دارم چند تا پیشنهاد کار بهم شده اما فکر اینکه از بچم دور باشم چند ساعت دیونه میشم 😭😭باید چه کرد؟

خدایا خودت میدونی که من همیشه به مادرم احترام گذاشتم تاجایی که تونستم هواشو داشتم بیشتر از همه غمشو خوردم اما اون جای مهربونی از دهنش سم مار بیرون میریزه . حتی داداشمو که این همه مادرمون حقیر میکنه رو بیشتر از من دوسش داره . اینا حرفای یه بچه نوجوان نیست . حرفای یه زن ۳۰ ساله ست که خودش بچه داره. خدایا خودت کاری کن سر مادرم به سنگ بخوره. دیکه از تحمل این همه سردی خسته شدم. راستی خداجون ممنون بابت همسر مهربونی که بهم دادی همسری که خودش یه تنه جای همه مادر پدر خواهر برادر رو برام پر میکنه. خدایا پسرم و شوهرم رو در پناه خودت نگهشون دار . آمین❤️

بچه رو کجا میخوای بذاری؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
بچه رو کجا میخوای بذاری؟

مامان

خدایا خودت میدونی که من همیشه به مادرم احترام گذاشتم تاجایی که تونستم هواشو داشتم بیشتر از همه غمشو خوردم اما اون جای مهربونی از دهنش سم مار بیرون میریزه . حتی داداشمو که این همه مادرمون حقیر میکنه رو بیشتر از من دوسش داره . اینا حرفای یه بچه نوجوان نیست . حرفای یه زن ۳۰ ساله ست که خودش بچه داره. خدایا خودت کاری کن سر مادرم به سنگ بخوره. دیکه از تحمل این همه سردی خسته شدم. راستی خداجون ممنون بابت همسر مهربونی که بهم دادی همسری که خودش یه تنه جای همه مادر پدر خواهر برادر رو برام پر میکنه. خدایا پسرم و شوهرم رو در پناه خودت نگهشون دار . آمین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه بخاطر بچم قید شاغل بودنو زدم و پشیمون هم نیستم☺

فقط یه مادر میفهمه❤️

مامان

بیخیال کار کردن شو تا ۳سالگیش صبر کن بعد بذارش مهد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
منکه بخاطر بچم قید شاغل بودنو زدم و پشیمون هم نیستم☺

اذیت مالی نیستی؟

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
فقط یه مادر میفهمه❤️

از ۶ ماهگی پسرم برگشتم سرکار دلم تنگ می‌شد ولی زندگی فقط احساسات نیست منطق هم باید باشه 

تا ۲ سالگی پیش پرستار بود . خانمی که واقعا فرشته بود . بعدشم مهد کودک 

منم نمیدونم چه کنم ولی از طرفیم میبینم خیلی اذیتم توخونه.اون شادابی و آرامشی که یه مادرباید داشته با ...

یه مادر اول باید شاد و سرحال باشه تا بتونه درست مادری کنه. اگر حالت با سرکار رفتن بهتره حتما برو . مطمئن باش پشیمون نمیشی 

منم نمیدونم چه کنم ولی از طرفیم میبینم خیلی اذیتم توخونه.اون شادابی و آرامشی که یه مادرباید داشته با ...

منم قبل بچه دار شدن ۴ سال شاغل بودم

از ۶ ماهگی پسرم برگشتم سرکار دلم تنگ می‌شد ولی زندگی فقط احساسات نیست منطق هم باید باشه  تا ۲ ...

آغا چرا به baby sitter میگین پرستار؟پرستار یا نرس فرق داره از زمین تا آسمون با کسی که از کودک نگهداری میکنه

2706