2733
2739

پسرم 7 سالشه من تو اینستا یه پیجی دنبال میکنم نقد فیلمه یه بخش‌هایی از فیلم را هم میذاره موبایلم دست پسرم بود بازی کنه یه دفعه از پشت سرش دیدم رفته تو اینستا  این پیجه هم یه پست گذاشته خانم و آقا لباس تنشون نیست البته فقط بالا تنه پیدا بود خانومه هم دستش را گذاشته بود رو سینه هاش یه دفعه داد زدم سرش چرا رفتی تو اینستا بچه ام این صحنه را دید من نادان هم باهاش دعوا کردم اصلا افسرده دراز کشید یه گوشه

کاش داد نمیزدی سرش 

تو روحیاتش تاثیر داره

⁦هیییی_زندگی سابق 😑🌌⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩دوتا کاربریم پرید بخاطر یه آدم بی شخصیت دروغ گو...ایشالا تریلی از روت رد بشه مارمولک ۲ پا.پیدات هم کنم چوب..‌.(رفیقام بهم درخواست دوستی بدین)🥰.فقط یدونه ی از اسم کاربریم کم شد.پروف جدیده قاتی نکنین😁.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن)شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۹۱نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای تو اون یکی شعبه دوم می‌باشد (هیییی_زندگی_۲)که نی نی یار تعلیقش کرد🤣💔ناشناس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385 حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشققق مو فرفریااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...میبینم که مدرکو از دل زمین پیدا کردین تونستین تعلیقم کنین 🥹💔 همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا😂✌️ #ولی صدای حامیم🍃تایپ شخصیتیم هم ENTP(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو.😂🍌🤍 تو شناسنامم  هم همچین اطلاعات ارزشمندی نیست 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو عزیزم ازت معذرت میخام سرت داد زدم اما وقتی میخای بازی کنی بازی کن توی چیزای ک از سنت بزرگتره نرو این فیلم برا شما خوب نبود دیدنش باید کارتون ببینی و اینجورچیزا خوب نیست ها خطرناکه ها دیگ بی اجازه نری توی برنامه ای ک برا سنت نیست عزیزم وگرن از گوشی خبری نیست و تنبیه میشی ک گوشی ندمت 

بعدم واسه برنامه های گوشیت رمز بزار حتما

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2738