2733
2764
عنوان

مداد سفید قشنگع واسه تو چشم؟؟؟

151 بازدید | 10 پست

ممکنه

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید ارایش چشمت زیاد باشه اطراف مشکی باشه داخل سفید بکشی که بزرگتر دیده بشه وگرنه به تنهایی زشته

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
باید ارایش چشمت زیاد باشه اطراف مشکی باشه داخل سفید بکشی که بزرگتر دیده بشه وگرنه به تنهایی زشته

اره تو ارایشگاه زد برام جالب بود

ولی مواقعه عادی من زیاد رو چشمم کار نمیکنم فقط خط چشم و ریمل میزنم سایه قشنگ بلد نیستم

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
حرفه ای آرایش کردن اگه بلد باشی و اصولی آره خوبه بلدی؟

نه ولی علاقه دارم یاد میگیرم

اره تو ارایشگاه زد برام جالب بود ولی مواقعه عادی من زیاد رو چشمم کار نمیکنم فقط خط چشم و ریمل میزنم ...

اره فقط با میکاپ سنگین خوب میشه

من خودم میکاپ کارم😜

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
نه ولی علاقه دارم یاد میگیرم

یکی یع تاپیک زد میخواست بره خود آرایی گفتم جرا می‌خوای پول بیخودکی بدی وقتی خودت میتونی به راحتی حرفه ای آرایش کردن و مو درست کردن یاد بگیری یه کانال گذاشتم براش کلی دعام کرد 

بزارم توام استفاده کنی؟