2752
2734
عنوان

تاپیک نزنیم بهتره چون خانما میان و هر چی دوست دارن میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 54 پست
تایپیکتون خوندم کسی حرف بدی نزده بود  همه محترمانه نظر دادن و انتقاد کردن شماهم همینطور وقتی ...

درسته

خیلی نگرانشم

همش میترسه من بمیرم یا پیر بشم

این وابستگی رو از زمان تولدش متـوجه شدم 

تمام بچه های سمت همسرم حتی خود همسرم وابستگی رو دارن

خیلی دارم روش کار میکنم و کلافه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته خیلی نگرانشم همش میترسه من بمیرم یا پیر بشم این وابستگی رو از زمان تولدش متـوجه شدم  ...

اشکالی ندااره عزیزم همه ی مادرا نگران بچه ها شون هستن اگه اینطور نباشه ک نمیشه گفت مادرن

درست میشه انشالله ب مرور 

کمی صبر میطلبه ک حتماا شما دارین

بهر حال بچه ها باهم متفاوت هستن 

من. خودم دوتا دارم دخترم مستقل 

پسرم وابسته و مامانی

همیشه با خودم میگم این چطور میخادد زندگیشو بسازه

ولی امید دارم ک همه چی همونجوری میشه ک ما میخایم

نگران نباش گلمـــ

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
اشکالی ندااره عزیزم همه ی مادرا نگران بچه ها شون هستن اگه اینطور نباشه ک نمیشه گفت مادرن درست میشه ...

ممنونم از شما عزیز

کاش همه مثل شما صحبت میکردن و کاش بلد بودیم حرفای خوب بزنیم به همدیگر 

حتی اگه انتقاد هست به درستی بیان بشه

ولی خوب آدمای از خودراضی کم نیستن

انشاالله بچهامون موفق بشن

برادر خودم وابسته بود وارد زندگی شد مجبور شد به تنهایی خیلی کارارو بکنه

ممنونم از شما عزیز کاش همه مثل شما صحبت میکردن و کاش بلد بودیم حرفای خوب بزنیم به همدیگر  حتی ...

خاهش میکنمــ عزیزمـــ 

منم ی مادرمــ ب طبع نگرانی شمارو درک میکنمـــ 

امیدوارم ک گل دخترت همیشه موفق باشهـــ 

باهمچین مادر مهربون و دلسوزی امید دارمـــ ک حتماااا وابستگیش کم میشهــ و ی دختر مستقل میشه انشالله 💐💐💐

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
خاهش میکنمــ عزیزمـــ  منم ی مادرمــ ب طبع نگرانی شمارو درک میکنمـــ  امیدوارم ک گل دختر ...

ممنون از شما 

حرفتون درسته

فقط این حرفای مارو یه مادر متوجه میشه

بچه های گل شما هم انشاالله سلامت و موفق باشن🙏♥

ممنون از شما  حرفتون درسته فقط این حرفای مارو یه مادر متوجه میشه بچه های گل شما هم انشاالله ...

انشالله عزیزمــــــ

💐💐💐♥♥