2703
2716

شاید باورتون نشه! برای بچم که عاشق انیمیشن محبوبش هست «از نیکودکور» پرده و فرش و روتختی شو با همون طرح محبوبش سفارش دادم برام انجام دادن اونم قسطی، امروز رسید 😍 کیفیت و طرحش عالییییه، شما هم برید بببینید، اینم لینک سایتشه.

اگر کل ست اتاق‌خوابتو بگیری 3 تا محصولم با هر طرحی که بخواید رایگان هدیه میدن.

2456

معصومه🤣🤣🤣🤣

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚
2714

کریم در قصری 

💫😊نامه‌ای به خودم : 🙂📝💙݁⭑ می‌دونم بعضی روزا حالت خوب نیست؛🩵می‌دونم آرزو و رویاهای زیادی داری،💙می‌دونم هدفات بزرگن ... ✨🩵می‌دونم شده شب‌های زیادی از فکر خوابت نمی‌بره :)💙می‌دونم با اینکه خیلی غصه و درد داری🩵ولی هنوز سعی می‌کنی لبخند رو لبات باشه؛🙂🌿💙می‌دونم خیلی جاها بهت حرف‌هایی زدن که نباید می‌شنیدی !🩵ولی تو هيچ‌وقت عوض نشدی !💙همیشه سعی کردی برای خواسته‌هات بجنگی !💭🪄🩵برای هدفت تلاش کنی !💙مرسی که تسلیم نشدی من🩵

اقای توکلی😆😆هنوزم میگه توقع داری اقای توکلی بیاد جمع‌کنه😆

کاربر zxm23  هستم. هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁یه کتاب و اهنگ خوب معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست، اهنگ چشماتو ببند، دلبر ناب، امضا، مال من باش، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌، اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2706