2752
2734
عنوان

رنگ پوست دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا ناشکری نکن!!! خلقت خداست! بعدشم زیبایی به نقش صورته نه رنگ. رنگ سلیقه ایه. من خیلیها رو میشناسم سفید د وست ندارن میگن شیر برنج یا میگن گربه تو دوغ افتاده. من خودم خواستگارای سفیدمو رد میکردم
ابد والله یا زهرا ما ننسی حسینا

Lilypie First Birthday tickers
2731
آره والا همشون سفید حتی خواهر شوهرم فقط بچه های خار شوهرم سبزه است که آوا هم به بابا شون رفتن
آنچه حتی انتظارش هم نمیرود پیش می آید خیر و خوشی به ظاهر جمالم عیان میگردد
حالا من اگه بودم به جای این فکرا توهم میزدم که این بچه من نیست. تو بیمارستان عوض شده
از درویشی پرسیدم روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟ گفت حک کن میگذرد
سایه جون دختر منم بعد زردی اینجوری شد روزای اول سفید بود ولی بازم نسبت به دو ماهگی و یه ماهگی یکم بازتر شده رنگش من به گندمی هم دیگه راضیم
آخه میگم خدایا من که هر روز دختر دار نمیشم بعد 13 سال فاصله خواستم یه بچه بیارم دلم خوش بشه یکیش که پسر بود تو 4 ماهگی سغط کردم دکتر گفت ناقصه خلاصه ناراحتم دیگه تو بچه اولم اینقدر دلم شاد بود با اینکه شوهرم خیلی بهم میرسه پسرم هم عاشق خواهر شه ولی کلا خودم افسردم