2733
2734
عنوان

اونایی که میگفتن چرا واسه تبلیغات زیاد سایت اعتراض میکنید!

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 69 پست

تبلیغات دندون وحلق و... میذاره رومخ تره🤦‍♀️

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
من خودم تاپیک زدم غرم زدم واسش ولی اینکه فکر کنین مونا تهرانی از پولش میگذره چون ما داریم اعتراض و ا ...

چقدر مسخرس که ما مردم باعث پیشرفت و موفقیتشون میشیم ولی کوچیک ترین حقی نداریم😐

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم اعتراض فایده ای نداره . چون تصمیم گیرنده مونا تهرانی است نه نی نی یارها

کاش حداقل یکم پیگیر سایتی که اینهمه ازش درآمد دارن بودن

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
میشه کارزار را انداخت یه تاپیک بزنیم پر بازدید کنیم با لایک و کامنت امضا نی نی یارها هم تگ شوند ...

دقیقا موافقم

سلام من تازه واردم راستش همین الان داشتم فکر میکردم چرا انقدر تبلیغات؟؟؟!!! تبادل نظر رو نمیشه دن ...

سرگیجه گرفتم انقدر وسط تایپ و خوندنم تصویر متحرک دیدم😐

باید یه فکری برا این سایت کنن! واقعا کلافه کنندس تبلیغات،،، بی در و پیکر شده اینجا از ۱۴۰۰ اینجام و ...

اگه رقیب داشتن شاید وضع این نبود

فقط من به تبلیغات اصلا نگاهم نمیکنم یا شما هم همینطورید؟..منم کلافه هستم..وکلا از روز اول توجهی به ت ...

منم نشده یبار توجه کنم یا ترغیب بشم ازشون استفاده کنم😐

آره دیگه از حد گذشته میام میبینم یدونه اعلان دارم تبلیغ یعنی چی به خودتون بیاین مسئولین سایت😐

دقیقا این دیگه مسخرس اخه اونجا جای تبلیغه😐😅

کاش حداقل یکم پیگیر سایتی که اینهمه ازش درآمد دارن بودن

👌👌👌

کلا تکریم مشتری و مخاطب، کمتر دیده میشه تو کل بیزینس های کشورمون ‌..

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

حالا اونجاش مصیبته که ناخودآگاه توی تایپ گوشیت هنگ کنه و همه چی قاطی پاتی شه و دستت بخوره رو یکی از اینهمه تبلیغ که از هر سوراخی زده بیرونو باز بشن

تو هی بک بزنیو نیاد بیرون از صفحه تبلیغه 🤣🤣🤣

یادت میره داشتی راجع به چی نطر میخوندی 😁

بخدا دیگ حالم داره بهم میخورع بالا پایین چپ راست تبلیغات تبلیغاته ع نه شورشو در اوردن خوب راه ...

یعنی خودشون متوجه مسخره بودنش نمیشن؟

سایت مشابه جایی هست؟ من شنیدم گهواره هست 

من سایت دیگه ای نمیشناسم

اوپرا چیه؟

یه برنامه مثل گوگل

👌👌👌 کلا تکریم مشتری و مخاطب، کمتر دیده میشه تو کل بیزینس های کشورمون ‌..

مردم فقط وسیله پیشرفتن هیچ حق و آسایشی ندارن

2706