2733
2771

چجوریاس

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

ی مبلغی فکر کنم سیصد میلیون میذارین بانک بعد سه ماه دویست و نود بهت میدن یا ی همچین چیزی 

اصلانم مهربونیت نیست

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درصدش پایینه خواب پول طولانی بازپرداخت خیلی زود! بنظرم وام۲۳درصدباخواب کم وبازپرداخت طولانی بهترازین مهربوناس

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️
ی مبلغی فکر کنم سیصد میلیون میذارین بانک بعد سه ماه دویست و نود بهت میدن یا ی همچین چیزی  اصلا ...

۶و۱۲ماه هست خوابش

ی مبلغی فکر کنم سیصد میلیون میذارین بانک بعد سه ماه دویست و نود بهت میدن یا ی همچین چیزی  اصلا ...

خب منک الکی پولام تو یع بانک دیگ هس بیام بزارم اینجا برش دارم وامو

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
۶و۱۲ماه هست خوابش

دیگه بدتر

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
درصدش پایینه خواب پول طولانی بازپرداخت خیلی زود! بنظرم وام۲۳درصدباخواب کم وبازپرداخت طولانی بهترازین ...

شوهرم ک رفته بانک گفتن ۶۰ ماهس

خب منک الکی پولام تو یع بانک دیگ هس بیام بزارم اینجا برش دارم وامو

این جوری آره خوبه واست 

۶و۱۲ماه هست خوابش

من شنیدم ۶۰ ماهس

شوهرم ک رفته بانک گفتن ۶۰ ماهس

من دوتا بانک ملی تو دوتاشهرستان متفاوت رفتم اینطورگفتن تو نت ولی حرف همسرتون نوشتس 

2706