2703
2713

چجوریاس

تو چیکار داری من تاپیک قبلی چی گفتم الان چی میگم شاید نظرم اینجا عوض شده شاید اوضاع فرق میکنه تو جواب همین تاپیک و بده نمیخواد فضولی کنی اقا پلیسه

ی مبلغی فکر کنم سیصد میلیون میذارین بانک بعد سه ماه دویست و نود بهت میدن یا ی همچین چیزی 

اصلانم مهربونیت نیست

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2708
ی مبلغی فکر کنم سیصد میلیون میذارین بانک بعد سه ماه دویست و نود بهت میدن یا ی همچین چیزی  اصلا ...

خب منک الکی پولام تو یع بانک دیگ هس بیام بزارم اینجا برش دارم وامو

تو چیکار داری من تاپیک قبلی چی گفتم الان چی میگم شاید نظرم اینجا عوض شده شاید اوضاع فرق میکنه تو جواب همین تاپیک و بده نمیخواد فضولی کنی اقا پلیسه
2714
۶و۱۲ماه هست خوابش

دیگه بدتر

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
درصدش پایینه خواب پول طولانی بازپرداخت خیلی زود! بنظرم وام۲۳درصدباخواب کم وبازپرداخت طولانی بهترازین ...

شوهرم ک رفته بانک گفتن ۶۰ ماهس

خب منک الکی پولام تو یع بانک دیگ هس بیام بزارم اینجا برش دارم وامو

این جوری آره خوبه واست 

۶و۱۲ماه هست خوابش

من شنیدم ۶۰ ماهس

2706