2733
2771

خددیاااااا من. از این تنهایی بریدم

من خسته شدممم

من نه میتونم برم پیشش نه اون میتونه کارشو ول کنه

خدیااااا خسته شدمممم 

من نه خاهر دلرممم نه دوست نه ََشغل نه وسیله دارم برم شهر چیزی یاد بگیرم از طرفی چون شوهرم نیست دل هیچ کاری ندارممم

خدایااا چقدددد گوشه اتاق بمونم روزو شبا بشمارممم من خیلییی خسته شدممم من دلم خیلی تنگ شده من دارم میمیرمممم😭😭😭😭

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب بچه بیار سرگرم‌بشی

عقدم

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
چقدر سخته😢💔

خیلییییی زیالدد خدایاااا من میحام بمیرممم😭😭😭