2733
2771

درامدم زیاد نیس ماهی ۸ تومن که حدودا ماهی ۳  خرج میکنم ماهیانه پولدار هم نیستیم.. وضعمون رو به پایینه

بعد بابام ده ساله فوت کرده یعنی از وقتی ۱۶ سالم بود و من با مامانم زندگی کردم. خیلی تو خودمم و اعتمادبنفس ندارم تو جمعا صحبت نمیکنم و .. 

دوجلسه رفتم پیش روانشناس گفت خیلی سرزنش شدی و ده سال مامانت از همه کارات ایراد گرفته و همش سوال جوابت کرده و ... کلا یه سری حرفایی زد و راهکار اینا داد

گفت مشکلت قابل حله خیلی حاد نیس اگه تا عید  هردو هفته یه بار بیای ، تا عید ۷۰ درصد مشکلت حل میشه

هزینه تراپی یک ساعتو نیم ۶۰۰ تومن میشه

زیاد نمیگه؟ 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعتی ۳۵۰ میشه همه جا همینه قیمت

خب یک ساعت برو که اذیت نشی. 

من پیش یکی میرفتم هم جلسات خصوصی داشت هم کارگاه. 

کارگاهش مناسب تر از جلسه انفرادی میفتاد. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
خب یک ساعت برو که اذیت نشی.  من پیش یکی میرفتم هم جلسات خصوصی داشت هم کارگاه.  کارگاهش م ...

اره اینم کارگاه ارتباط موثر گذاشته قیمتش خوب درمیاد بخوام برمم کلا بدردم میخوره ولی خب این جلسه مشاوره هم جدا باید دوهفته یه بارو برم

خب یک ساعت برو که اذیت نشی.  من پیش یکی میرفتم هم جلسات خصوصی داشت هم کارگاه.  کارگاهش م ...

کارگاهش گفته ۶ ساعته میشه ۵۰۰ تومن کلا هم ۵ نفره هس کارگاهش گفت بدردت میخوره

کارگاهش گفته ۶ ساعته میشه ۵۰۰ تومن کلا هم ۵ نفره هس کارگاهش گفت بدردت میخوره

در چه موردیه؟ 

طرحواره درمانی هست؟ 

نه اینکه تو محیطای مختلف چجوری با بقیه رفتار کنیم مثلا خانواده و محیط کار و ... بعد صحبت یک طرفه نیس ...

مربوط به تعامل و نحوه ارتباط گیری و اعتماد بنفس میشه. 

میتونی برو و باهاش صحبت کن و از شرایطت بگو شاید تخفیفی دادش.