2733
2764

بچها میدونید ک الان حالا چ از سر چشم هم چشمی چ سلیقه و چ مد خونها هنه کرم طوسی و این رنگ ها شده و من اصلا دوستندارم تو هیچ لاینی از زندگیم ب کسی شبیه باشم .من خونها ی بزرگ با فرشهای دست باف زرشکی قرمز البته از اون شیک ها و اینه کنسول این رنگی دوستدارم مثل سبک خونهای ترکیه ای ..چنین چیدمان هایی میپسندم

سکوتم بند نمی آید......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این سبک پسند من نیست به نظرم برای کسی خوبه ک بزرگ خانواده باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

سلیقه ای گلم اگه ب دکور خونت میاد آره بگیر

همیشه افراد سـاکت را دوست داشته ام . . . هیچگاه نمی‌فهمی در حال رقصیدن در رویـایـ خویشند . . . و یا سنگینی بار هستی را به دوش می کشند.!! جان گرین

من نپسندیدم این مدل ها رو معمولا نمی پسندم

اگه خودت پسندیدی و دوستش داری بخر 

باید باورش کنی تا بدستش بیاری !🤍🕊️ صبر یه قدرت بزرگه:)    برای من، طُ قافیه ی میان شعرهایی💙💤   شاید دلت تنگ شده توام؛ اما نمیتونی حرفی بزنی بجنب دیگه منم معطل توام! اگه اینه چرا زنگ نمیزنی؟یواش داری آمار منو؛ اگه میای بگو که فقط آماده شمو! کاربری دست 2 نفر...برای حاجت روایی ممنون میشم یدونه صلوات برام بفرستید🙏🏻
2706