2703
2713

خود من عجیب ترینش این بود وقتی زنداییم هر بار که از شهر دیگه میومد خونمون ساکشو میذاشت زیر بالشتش شبا میخوابید !

قشنگ حس دزد بودن بهم دست میداد.

از دوستامم میگفت مهمونمون بچه ی ۳ ساله داشت شلوارشو کشید پایین ج یش کرد تو گلدون مامانش با خنده گفت تو خونه یه گلدون مخصوص داره توش دسشویی می کنه ....

شمام بگید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخری🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کاربر zxm23  هستم. هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁یه کتاب و اهنگ خوب معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست، اهنگ چشماتو ببند، دلبر ناب، امضا، مال من باش، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌، اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2456
2714

توخونمون با تاب شلوارک میچرخیدن ما اونوقت لباس پوشیده 

بهمکن زور میگفتن تو خونمون 

خدایا خیلی ازت خواستم نرسیدم هنوز اگه حاجتم میدی زود بده نمیدیم فدای سرت ببرمن و پیش خودت خستم از همه

نمی‌دونم من شاید حساسم ولی مهمونی متکا و پتومو برداره حالم بد میشه و تا یه متکا و پتو دیگه بهش ندم اروم نمیگیرم:/

یاسمنم |پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است.|🌅🌌🐆🤞🏼🌱

دوستای مامانم خونمون بودن یکیشون حالش بد شد اون یکی سری رف  دره یخچالو باز کرد و تخم مرغ برداشت و شکوند  گف تخم مرغ چشم زخمه 

واقعااا عجیب بود برام 😑

از گذرگاه خیالت چه خوش است رد شدنم 🙂🙃
2706