2733
2734

حسرت اینکه یه بار فقط یه بار برم خریدو هرچی که دلم بخواد و بدون دغدغه اینکه پولم میرسه یا نه بخرم مونده به دلم .خداجون بازم میگم شکرت اما هوای ما هارو بیشتر داشته باش.هوای اونایی که وضع مالیشون زیاد خوب نیس  واقعا از من بدترم خیلیا هستن خودت کمکشون کن ..رزق و روزیشونو زیاد کن ...

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای اره واقعا خدا بهشون رحم کنه‌اونهایی ک ندارن . متاسفانه دنیا برای ی سری افراد مول پارو میکنه. ی سری افرادم همیشه دغدغه ی بقمه نون راحت هستن

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱

واقعا

ادم خدا کنه خجالت زده بچه هاش نشه هیچوقت

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

وضعیت خیلی خرابه دیشب رفتیم برای بچه کفش بخریم یه کفش پوشید یک تومن قیمتش بعد با همون کفش ها از مغازه رفت بیرون درشون نیاورد با حقوق ده تومنی ،یک تومن کفش رو حساب کردیم اومدیم بیرون

امین ولی خدایی، چند درصد مردم وقتی، میرن بیرون هرچی، دلشون خواست میتونن بخرن؟؟؟!!؟ اون هم دل که همه ...

عزیزم من اونقدری که نیازمه رو گفتم اصلا آدم پرخرجی نیستم سال به سال یه لباس به زور میخریم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺
ساعت ۵ صبح منظور از امروز چیه؟😧

منظورم دیروز  بود دیشب رفته بودم ...

وضعیت خیلی خرابه دیشب رفتیم برای بچه کفش بخریم یه کفش پوشید یک تومن قیمتش بعد با همون کفش ها از مغاز ...

واقعا با ده تومن اگه بخوای کرایه خونه ام بدی و خرج زندگی سخته...شوهرمنم ده پونزده روزه بیکارشده خیلی اعصاب جفتمون خورده قبلا همین حدودا بود حقوقش ده تومن ثابت اضافه کاریم پورسانت داشت 

واقعا با ده تومن اگه بخوای کرایه خونه ام بدی و خرج زندگی سخته...شوهرمنم ده پونزده روزه بیکارشده خیلی ...

اسی مواد غذایی میخواستی یا لباس ؟؟ 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️

حالا طرف من دو ملیون بهم میده میگه برو بساز باهاش انکار تو این دنیا نیست که باید حداقل بیست ملیون در ماه باشه برای اجازه خونه و خرید لوازم ضروری بعد منم هیچ نمیخرم نمیپوشم میگه چرا این جوری میگردی چرا گود چشات اصلا شعور نداره اونوقت دختره خودش هربار خرید میکنه هفته ای بیست ملیون راحت میشه