2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نه عزیزم طبیعی نیست ببرش دکتر یه کفش میدن خوب میشه 

من یکی از فامیلامون بزرگه ولی همینطوریه

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم
ب نظرشمامشکلی دارع

گلم دختر منم تپل بود . دو ماهگی مشکوک شد به دررفتگی لگن روزای پر استرسی پشت سر گذاشتیم تا رفتیم دکتر و سونو لگن انجام شد و گفتن سالمه خیالم راحت شد .....

دیر ۴دست و پایی کرد و دیر راه افتاد ولی چون تحت نظر دکتر بود خیالم راحت بود ....تو خانواده همسرم مشکل پا پرانتزی داشتن برای همین کنترلش میکردم .....

الانم شما ببری دکتر خیالت راحت میشه من بگم مشکل داره یانه فرقی نمیکنه چون علمشو ندارم و اناتومی بدن بچه شما مسلما با بچه من فرق داره ببرش دکتر اگه خدایی نکرده مشکل داشته باشه الان که بچس راحت تر درمان میشه

❤️

ببردکتر طبیعی نیست 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺