2410
2553
عنوان

بچه ها برا عمل بینیم همش میترسم

74 بازدید | 17 پست

مثلا میترسم از عمل در نیام یا مثلا نمیدونم وسط عمل بهوش بیام حس میکنم دم تزریق بیهوشی از ترس سکته کنم از اونورم تعریف از خود نباشه فیس خیلی جذابی دارم فقط بینیم بده عمل کنم خیلی گوگولی میشم

اوج ارامش من خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه عزیزم این حست 

لحظه ی بیهوشی عین یه خواب عمیق و شیرینه اونقد  که بعدها اون حسو دوست داری بارها تجربه ش کنی🥰

بقیه شم که اصلا متوجه نمیشی به خودت میای میبینی عمل تموم شده و توو ریکاوری هستی

قبلشم یه قرص بهت میدن که کمی ارومت میکنه

به بعدش فکر کن که گوگولی میشی و لذت ببر ازین حس و حال❣️

💙عضو گروه مانکن های زیبا 💙گروه آبی💙وزن فعلی۶۷💙وزن هدف۵۹💙قد۱۶۵💙پایین ترین وزنی که تا حالا تجربه کردم ۶۱هست برای همین وزن زیر ۶۰برام‌ مث یه رویاس🥹دوس دارم ببینم مینای ۵۹کیلو چه شکلیه😅💙سرگروه @آسمان_دریا
2708
چجوری بهوش اومدی ازش میگی یکم برام؟

کم کم صداهای دور و برمو میشندیم همین و ب شدت خوابم میومد انگاری شوهرم و پرستار بزور اومدن بلندم کردن میخاستم بزنمشون و خیلی هم درد داشتم شیاف زدم اوکی شدم

‌ هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ آقایون خاهشن درخواست دوستی ندین که ضایع نشین😎
2714
چ قشنگ 😂من خوابالو ام هستم

خیلی بیهوشی حال میده ب نظرم یکی از لذت های دنیاس بعدش خواب میچسبه ولی خب نمیزارن بخابی بلندت میکنن😂

‌ هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ آقایون خاهشن درخواست دوستی ندین که ضایع نشین😎
لحظه بیهوشی ترسی نداری؟

چرا ترس و استرس داشتم ولی خب چشمام سنگین شد و دیگه هیچیییییی نفهمیدم تا بهوش اومدم

2706