2733
2771
عنوان

بچه ها برا عمل بینیم همش میترسم

74 بازدید | 17 پست

مثلا میترسم از عمل در نیام یا مثلا نمیدونم وسط عمل بهوش بیام حس میکنم دم تزریق بیهوشی از ترس سکته کنم از اونورم تعریف از خود نباشه فیس خیلی جذابی دارم فقط بینیم بده عمل کنم خیلی گوگولی میشم

اوج ارامش من خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه عزیزم این حست 

لحظه ی بیهوشی عین یه خواب عمیق و شیرینه اونقد  که بعدها اون حسو دوست داری بارها تجربه ش کنی🥰

بقیه شم که اصلا متوجه نمیشی به خودت میای میبینی عمل تموم شده و توو ریکاوری هستی

قبلشم یه قرص بهت میدن که کمی ارومت میکنه

به بعدش فکر کن که گوگولی میشی و لذت ببر ازین حس و حال❣️

💙عضو گروه مانکن های زیبا 💙گروه آبی💙وزن فعلی۶۷💙وزن هدف۵۹💙قد۱۶۵💙پایین ترین وزنی که تا حالا تجربه کردم ۶۱هست برای همین وزن زیر ۶۰برام‌ مث یه رویاس🥹دوس دارم ببینم مینای ۵۹کیلو چه شکلیه😅💙سرگروه @آسمان_دریا
چجوری بهوش اومدی ازش میگی یکم برام؟

کم کم صداهای دور و برمو میشندیم همین و ب شدت خوابم میومد انگاری شوهرم و پرستار بزور اومدن بلندم کردن میخاستم بزنمشون و خیلی هم درد داشتم شیاف زدم اوکی شدم

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
چجوری بهوش اومدی ازش میگی یکم برام؟

وای بی خیال این فکرا چیه عمل بینی نسبت به بقیه عمل ها ریسک کمی داره با خیال راحت برو

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤
چ قشنگ 😂من خوابالو ام هستم

خیلی بیهوشی حال میده ب نظرم یکی از لذت های دنیاس بعدش خواب میچسبه ولی خب نمیزارن بخابی بلندت میکنن😂

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
لحظه بیهوشی ترسی نداری؟

چرا ترس و استرس داشتم ولی خب چشمام سنگین شد و دیگه هیچیییییی نفهمیدم تا بهوش اومدم

2706