2752
2734

برای سلامتییم دعا کنید.. هر کس دعا کرد لایکم کنه.. شاید خدا صدای شما رو شنید... 

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد

آیت الکرسی میخونم برات

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم....قبول نهایی شدم و الان یک ماه هست شاغل هستم توی بیمارستان ...کار توی بیمارستان سخت هست ولی خیلی شیرین به چیز که آرزوت  بوده و یه روزی برات غیر ممکن بود برسی...ممنونم واسه همه دعاهاتون⚘️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

💔💔💔اگه یه روزی خودکشی کردم. خدا نمیتونه بهم بگه چرا. چون مریضیم دست خودم نبود ...زجرایی که کشیدم تو زندگیم. دست خودم نبود. فرقی که با همه داشتم دست خودم نبود. چرا خدا از عذاب من لذت میبره. یبار هم صدامو شنید. اگه خوددکشی کنم بابام داغون میشه... وگرنه تردید نداشتم

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد