2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صلوات هارو تموم کردین یا نه؟!!  ان شاالله به زودی نتیجه بگیرین و خونه تون بفروش بره❤️

آره تمومش کردم

خیلی دعاها که هست تو نت نوشتم با زعفرون و گلاب و همه جوره دعا رو خوندم ولی...🙁

تو این هفته فروش رفت که رفت اگه نرفت بدبخت میشیم😔

مرسی عزیزم

آره تمومش کردم خیلی دعاها که هست تو نت نوشتم با زعفرون و گلاب و همه جوره دعا رو خوندم ولی...🙁 تو ...

ان شاالله که به فروش میره عزیزم نگران نباش...

میشه یه صلوات مهمونم کنین❤️🌹
2728
2738

سلام صلوات ۱۴ هزار خیلی سریع جواب میده،و۴۰ روز ختم بسن الله الرحمن الرحیم ،روز اول تا روز ۳۹ بسم الله و روز آخر بسم الله الرحمن الرحیم ،و اینکه روز اول ۱ تسبیح روز دو ۲ تسبیح همینطور که جلو میریم ی تسبیح اضافه میشه روز آخر ۴۰ تسبیح به خدا رد خور نداره ،من همیشه هر چیزی میخوام بفروشم این دو تا ختم رو میفرستم صددر صد انجام میشه،و نیت به حرم عبدالعظیم وای محشره من نیتم همیشه ۱۴ تا نون و پنیر و سبزی هست باید هم ببرید حرمش،

سلام صلوات ۱۴ هزار خیلی سریع جواب میده،و۴۰ روز ختم بسن الله الرحمن الرحیم ،روز اول تا روز ۳۹ بسم الل ...

ما الان دوتا خونه داریم.. کلید نخورده و بزرگ.. الان یکماهه هر کاری میکنیم مشتری میادا پسندم میکنن ولی دیگه خبری نمیشه... 14هزار صلوات شروع کنم حل میشه مشکلمون... واقعا هم پول لازمیم

سلام خونتون فروش رفت؟

سلام عزیزم

نمیدونم بگم فروش رفت یا نه

تو آخرین لحظه برادرش مجبور شد برداره و بهمون پول بده

الان همون خونه که هیشکی سمتش نمیومد تو اون لحظه یه میلیارده و داداشش میخواد بفروشه

همه کار کردیم فروش بره😢😢😢😢😢

خیلی سخته

نمیدونی تو اون یک ماه من چی کشیدم

چون خونه خریده بودیم باید تو وقتش پولشونو میدادیم و گر نه ۱۰۰ میلیون هم باید میدادیم هم خونه رو نمیتونستیم عوض کنیم هم ۱۰۰ میدادیم

انشالله تو شرایط ما نباشین

واقعا داغون شدم اون زمان

ولی خداروشکر گذشت اون روزهای سخت

انشالله برا شما هم به خوشی بگذره و بتونین بفروشین

2706