2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دمی گوجه

اینو گفتی اینقدر هوس کردم با ماست بخورم ولی به محض اینکه اولین لقمه رو میخورم حالم بد میشه 😭دلم میخواد زود تر این ویار لعنتی تموم بشه مثل قبلاً اینقدر غذا بخورم بترکم 

وایی مگه میشه قورمه سبزی رو با بی میلی خورد . من انقد میخورم ک منفجر میشم 😅

😐من اون روز رفتم خونه مامانم قرمه سبزی داشتن اینقدر بو پیچیده بود نتونستم تحمل کنم سریع زدم بیرون نمیدونست حالم بد میشه هی اصرار میکرد بیا نهار بخور روم‌هم نمیشد بگم بدم میاد 

انقدرغذاهای خوب خوب نگیدنامردادوماهه نتونستم به بچه هام نه گوشت بدم نه مرغی...

موندم شب حوابشونوچی بدم..‌.منی که هرروزیخچالم پربودموندم باشوهر کارگری که پولش نمیدن....

تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
😐من اون روز رفتم خونه مامانم قرمه سبزی داشتن اینقدر بو پیچیده بود نتونستم تحمل کنم سریع زدم بیرون ن ...

پ به قورمه ویار داری 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706