2733
2734
عنوان

بیاید بگم چجوری عروسیم خراب شد و‌دلم چقد شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 52 پست

وای خدای من گاهی عزیزامون ناخاسته دلمونو میشکونن حتما وون موقع خیلی تحت تاثیر حرف بقیه بودن و متاسفانه با بی سیاستی به شما انتقالش داده

از غم عشق نزن ناله و فریاد که بسی   زده ام فالی و فریادرسی میاید

عزیزم گذشت دیگه خودتو عذاب نده ،هر کسی تو عروسیش ب هر حال ی چیزایی دلش میخاسته ک اونطوری نشده یا ی چیزی خوب پیش نرفته ،فیلم عروسی الان داری ؟همونو نگاه کن کیف کن اتفاقات عروسی و فراموش کن ،منم دی.جی آخراش خوب خوند اولش داشت گند میزد ،حتی بعد اهنگ تانگو مون واس خودش ی اهنگ دیگه پخش گرد ما اون وسط مونده بودیم بلاتکلیف....بیخیال

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مادرت چقدر کمبود دلره 

ن اینجوری نگین واقعا خیلی در حقم همیشه خوبی کرده 

ولی تو بهترین شب زندگی من اینجوری کرد

وگر ن بهترین جهیزیه رو خرید

شر جهیزیه من خیلی باهاش دعوا کردم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو*

عوض اینکه خودتو درمان کنی به چه چیزایی فک میکنی اول باید کاملا مستقل بشی وابستگی به اون نداشته باشی بعدم هروقت با تحقیر صحبت کرد جوابشو بده بگو مواظب حرف زدنت باش ساکت شو مامان 

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید
2731
الان خودش خیلی ناراحته هروقت منو میبینه ازم عذرخواهی میکنه میبوستم ..عروسی اگر دعوت بشم گریه میکنه م ...

اونم بی سیاستی کرده ک همه ناراحتی هاشو ب تو انتقال داده،دوست داشت همه چیز عالی پیش بره واس همون،،

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
مادر مهربون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونی نمیخوام با ی شب اینجوری کردن کل لطفایی ک این چند سال کرده رو فراموش کنم😞 کلی خرج کردن برا من

کلی از خودش زده برا من حتی الان خیلی هوامو داره که به کارم و زندگیم برسم

بی چشم و روام اگ فقط بااین اتفاق بگم مامانم مهربون نیس

ن اینجوری نگین واقعا خیلی در حقم همیشه خوبی کرده  ولی تو بهترین شب زندگی من اینجوری کرد وگر ن ...

میدونم عزیزم در این شکی نیست.ولی متاسفانه ایشون بشدت کنترل گر هستن اینجوری اعتماد به نفست داغون شده.تو زندگی مشترکت هم بازم میخواد کنترل کنه.تو باید رو خودت کار کنی وگرنه آسیب میبینی

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
وای خدای من گاهی عزیزامون ناخاسته دلمونو میشکونن حتما وون موقع خیلی تحت تاثیر حرف بقیه بودن و متاسفا ...

بله واقعا هم همین بود 

انگار کسیو نداشت که بهش بگه تنها بود خیلی

مامان بزرگم قبل عروسیم اعصابشو‌خورد کرد خیلی زیاد 

عوض اینکه خودتو درمان کنی به چه چیزایی فک میکنی اول باید کاملا مستقل بشی وابستگی به اون نداشته باشی ...

بله قبول دارم که باید مستقل بشم و کاری کنم که دوست دارم 

امیدوارم بتونم 

میدونم عزیزم در این شکی نیست.ولی متاسفانه ایشون بشدت کنترل گر هستن اینجوری اعتماد به نفست داغون شده. ...

تو زندگی مشترکم اصلا این اجازه رو ندادم

اوایل میگفت میام خونتو تمیز میکنم برات که به کارات برسی اما الان بعد عروسیم اصلا اجازه این کارو ندادم

دیگه کلا از عروسیم به بعد ازش فاصله گرفتم مثل همیشه چیزیو تعریف نمیکنم

واقعا دیگه باید برای خودم زندگی کنم

اسی ببخشید  یکم خندم گرفت  قکر کنم من مثل مامانتم خدا یا منو شفا بده

توروخدا اگ اینجوری هستی خودتو درست کن

بعدا خودت بیشتر عذاب میکشی اگ اتفاقی بیوفته

مامان من از بعد عروسی من بخاطر کاری که کرد

روز و شب درجال گریه کردنه و افسرده شده

اونم بی سیاستی کرده ک همه ناراحتی هاشو ب تو انتقال داده،دوست داشت همه چیز عالی پیش بره واس همون،،

دقیقا دوست داشت همه چی خوب پیش بره

اینو یادم رفت بگم که من پیش یه ارایشگر خیلی خوب رفتم

و واقعا هم ارایشم خوب بود . مادرم تحت فشار شدید این کارو کرد فکر میکنم از یه مدت قبل عروسیم همه‌چی‌ جمع شده بود روهم شب عروسی سر من خالی شد😞من درک میکنم ناراحتی هاشو  چون همه ی این ناراحتی هاام بخاطر من جمع شده بود روی هم و باید یجایی خالی‌ میشد ولی ن دقیقا شب عروسیم سر من

2706