2752
2734
عنوان

کیت تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 35 پست
دوره هات چند روزه است؟ شاید دیر تست کردی
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای لیدی جون خدا خیرت بده پس طبیعیه که منفی باشه؟ من همش فکر میکردم که اصلا ندارم تخمک
ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺵ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﻬﺮ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﻫﺪ !
نه بیکران الان دوفاستون میخورم 28 روزه ام.... واقعا پانیذ؟ مال من ابی بود پس تقلبی بودن؟
البته روز 16 17 18هر سه تا روزش یه هاله ی خیلیییییی کم رنگ که به زور دیده میشد داشتم ولی رو بستش گفته که هاله کم رنگ منفیه
بچه ها جونم ممنونم که اومدین و تجربه هاتونو گفتین واقعا نگران بودم... اگه کس دیگه ای چیزی میدونه بگه
من علایم تخمک گذاریمو نمیتونم تشخیص بدم چون تو اقدامم نمیتونم بفمم این الان ترشح تخمک گذاریه یا باقیمونده منی(ببخشید) بعدشم واسه اینه ورزش میکنم و گاهی زیر شکمم میگیره از ورزش زیاد اونم نمیتونم تشخیص بدم
ممنونم ایناز جون... حالا روز 25 دوره ام... اگه خدا خواست و حامله شدم که هیچ اگه نه ماه بعد از روز اول بعد پری میذارم ببینم چی میشه
خب داشتم اونجوری شایدم بوده کیتا نشون نداده!!!! دما تاحال اندازه نگرفتم... ایناز جون بارداری؟
2706