2737
2734

سلام وقت بخیر

مادرشوهرم همیشه سرزده میاد خونم 

بارها با همسرم سر این قضیه بحثم شده من بچه زیر یک سال دارم طبیعتا خیلی وقتا خونم نامرتبه 

من عاشق اینم که مهمون بیاد یا برم مهمونی ولی نه به صورت سرزده!!!اونم منی که بچه کوچیک دارم

دفعه قبل مادرشوهرم و خواهرشوهرم سرزده اومدن و خونم کثیف بود و حس بدی داشتم به همسرم میگم چرا وقتی زنگ میزنن میگن توی راهیم داریم میایم نمی گی ما نیستیم فردا شب بیاین چرا میگی بیاین مگه سر ۵ دقیقه تا برسن من می تونم چیکار کنم.همسرم میگه تو سخت میگیری و میان خونه پسرشون اختیار دارن

ادامشو میگم

بگو

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ادامه بدین 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

یه شب خیابون بودیم منم به صورت کاملا یهویی گفتم بیا بریم خونه خواهرت گفت نه گفتم چطور اون سر زده بیاد خونه من منم میخوام سرزده برم خونش تا حالشو ببینم.هرکار کردم نرفت

منم گفتم دفعه دیگه خانوادت سرزده بیان من بچمو برمیدارم میرم خونه مامانم وقتی رفتن برمیگرم چون حس شرم دارم بیان توی خونه نامرتبم 

ادامه داره

2738

سرزده اومدن منم خوشم نمیاد ولی بچه توجیح خوبی برا بهم ریختگی خونه نیست منن پسرم خیییلی شیطون ولی هیچ وقت خونم نامرتب نیست از نوزادیش تا الان ،وقتی میدونی سرزده برات مهمون میاد همیشه مرتب کن و وقتی بچه میخوابه کاراتو برس ،هر بار با همسرت بحث کنی بی فایده هست خودشون باید درک داشته باشن

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌

یه اخلاقیم دارن توی اتاق خوابم سرک میکشن مثلا دفعه پیش پدرشوهرم رفته اتاقا رو می بینه بعد اومده پیش مادرشوهرم و خواهرشوهرم میگه وای چه اتاقاشون شلوغه بری گم میشی اونام زدن زیر خنده.منم گفتم از کسی که بچه کوچیک دارن مثله قبل انتظار خونه تمیز نداشته باشین.

فردا قراره بریم شهر دیگه ای مهمونی و من امشب برنامه داشتم بچم رو حمام ببرم وسایل جمع کنم کلی کار و ظرف نشسته و خونه نامرتب یهو پدرشوهرم زنگ زد به شوهرم که ما توی راهیم داریم میایم شوهرمم گفت بیاین خونه ایم

قطع کرد گفتم تو مگه قولم ندادی که دیگه نذاری سرزده بیان

سرزده اومدن منم خوشم نمیاد ولی بچه توجیح خوبی برا بهم ریختگی خونه نیست منن پسرم خیییلی شیطون ولی هیچ ...

بچه ی من وقتی خوابه باید انقدر یواش راه برم بیدار نشه خیلی زود بیدار میشه و من وقتی بچم خوابه کار دیگه ای میکنم و نمی تونم نظافت کنم نرم افزار یاد میگیرم که بتونم ازش کسب درآمد کنم

هفته ای یک روز جمعه که همسرم هست بچم رو نگه میداره و من خونه رو تمیز میکنم ولی خب در طول هفته بهم میریزه

حق داری 

منم بچه م خوابه تکون نمیخورم از جام 

چون خیلی بدخوابه 

ادامه ش رو نگفتید 

ادب حکم میکرد لااقل برای همین دو سه نفر کاربر که توی،تاپیکتون وقت گذاشتن میبودید نه اینکه برید !

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ادامشو میگم

گفتم قول دادی بهم دیگه منو توی چنین موقعیتی نذاری گفت یادم رفت و این حرفا

منم یهو به خودم اومدم که دارم دست پاچه خونه مرتب میکنم و بچم از صدای بحث ما جیغ میزنه

دست از کار کشیدم رفتم بچم رو بغل گرفتم آرومش کردم 

بعدش اوندم و براش غذا گذاشتم و بعدشم با بچم رفتیم اتاقش بازی کردیم شوهرمم دستپاچه خونه رو مرتب میکرد

من آدمی هستم که دشمنم مهمونم باشه احترامش میذارم ولی خیلی حس بدی نسبت به سرزده اومدنشون دارم حس میکنج میان مچ گیری!!!

وقتی اومدن ۵ دقیقه توی اتاق معطل کردم خودم رو و لباسم عوض کردم  و رفتم احوال پرسی و خوشامد گویی اصلا اخم نکردم مادرشوهرم گفت بچه رو بیار بغلم کنم بردمش و همینطور گفتم پسرم میگه خوب شد اومدین عزیز چون فردا میرم مهجونی و الان میخواستم برم حمام خوبه مادر با هم ببریمش حموم یه مکث کرد گفت باشه منم گفتم پس برم لباساش آماده کنم و من برم حمام تا حمام براش گرم بشه شما بیارش 

ادامه داره

2706