2737
2739
عنوان

شوک این هفته...عوض شدن جنسیت بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 21885 بازدید | 79 پست
تاحالا هم صداش میکردم باران خانم هروقت اسمشو میگفتم ضربه میزد.بش برمیخورده انگار الان دیگه آقا رضا صداش میکنم خیالش راحت شده فهمیدیم چیه دیگه بهمون محل نمیزاره سونوگراف گفت اینقدر دختر صداش کردی ببینش عصبانیه

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فامیلای شوهرم اکثرشون اصفهانن هر کدوم بچه دار شدن رفتن جنسیتشون تغییر کرده محال بوده برا یکیشون درست دراد فک کردم اصفهانی حالا اصفهانیا نریزین تو سرما

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

2731
2740
تا حالا نرفتم من برا بچه هام پیرنیا نادری، رضا زاده کیان پارس، حسینی گلستان با دو تا دیگه کیانپارس رفتم اسماشون یادم نیست چون هر کدوم یکبار رفتم یادم نمونده
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
موجی میگم که چندتا دکتر رفتم گفتم اینجور شدن میفهمن پیش کی رفتم و اشتباه کرده تعجب میکنن.میگن چجور این دکتر اشتباه کرده.این از دکترای قدیمی و معروف و باتجربست

زندگی آخرین بار که رفتم دکتر جورابیان رفتم که گفت پسره البته برای ان تی هم رفته بودم پیشش گفت شاید پسر باشه ولی ان تی چون دقیق نبود خیلی بش بسنده نکردیم

2706