2733
2734
عنوان

ازم شکایت شده .

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 23 پست
یا خودت برو یا وکیل بفرست تحقیقات اولیه س تو این مرحله احتمالا ضامن نخواد ولی تو دادسرا ضامن باید ...

نه اگه حکم بازداشت داشته باشن از قاضی کشیک سریع حکم رو میگیرن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
باید می‌پرسیدی بابت چه چیزی احضارت کردن ، اگه میتونی برو تو کلانتری حلش کن نزار به دادگاه برسه 

گفت بابت چه چیزی .

بابت تهمت و افترا .

اگه بپذیرم تهمت بوده ، خودم تو دردسرم

اگه ثابت کنم تهمت نبوده ، یکی از نزدیکانم

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونموقع که زنگ نمی زنن یهو میان دم در

مننو بخاطر یه حساب بانکی خواستن به محض اینکه رفتم گفت متاسفانه تا تحقیقات تموم نشه بازداشتی شوهرم وثیقه گذاشت

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
خب بگو اصلا اون حرفو نزدم

شاهد هست 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
گفت بابت چه چیزی . بابت تهمت و افترا . اگه بپذیرم تهمت بوده ، خودم تو دردسرم اگه ثابت کنم تهمت نب ...

اگه مدرکی مثل اس یا مکالمه یا شاهد نباشه نمیتونه ثابت کنه ولی اگه داشته باشه میتونه و میفتی تو دردسر ..‌ اگه رفتی کلانتری با شاکی صحبت کن یه معذرت خواهی کن رضایتش بگیر قال قضیه بکن نزار برسه به دادگاه

سپاس خدایی را که ما را از غم و اندوه نجات داد...