2752
2734
عنوان

شماهم گاهی با خودتون میگین شاید خدا واقعا نیست شاید همش دروغه

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
عزیزم ی زمانی منم خیلی دنبال عدالت خدا بودم و نفرین و... خبری نشد . نمیخوام به این امید بمونی . دعا ...

دنبال طلاقم فقط دخترم بهم نمیده

برای همون موندم

حتی به سم ریختن تو غذاش فکر کردم 

خیلی اذیتم میکنه نمیتونم توصیف کنم

مدام مسخره سرکوفت تیکه کتک عذاب روحی

فحش زشت به خانوادم و مادرم

خیلی زیاده بدیهاش خدا همه کسایی که مثل من امیدی ندارن رو نجات بده یه دری باز کنه

شوهر منم دقیقا اینجوریه! میگه هیچ توقعی نداشته باش

ولی غدات دیرو زود بشه یا چیزی خواستم کم و زیاد بشه باید فحش بخوریم کتک بخوریم

انگار اونا وظیفه ندارن ما فقط وظیفه داریم

خدا خیر نده ادم پست رو 

به خدا اهل نفرین نبودم هیچوقت

ولی این آدم دین و ایمان و همه چیزم رو گرفته

دنبال طلاقم فقط دخترم بهم نمیده برای همون موندم حتی به سم ریختن تو غذاش فکر کردم  خیلی اذیتم ...

حق داری واقعا سخته . خودتو قوی کن برای روزی که اگر لازم شد ی تصمیم‌مهم بگیری . دوسش داری؟ بهش وابستگی داری؟

عزیزم.من کامل نخوندم .بخدا زندگی منم پر مشکله ولی خدارو تو تک تک لحظه ها حس میکنم.نمیشه فقط وقتی تو ...

درست میگی گلم

ولی به خدا منم ادمم منم پوست و گوشتم

به خدا از آهن نیستم

بریدم دیکه به امام حسین بریدم

جون دخترش رقیه قسم میدم رحم کنه به منو هر کس مثل من بدبخته

ولی غدات دیرو زود بشه یا چیزی خواستم کم و زیاد بشه باید فحش بخوریم کتک بخوریم انگار اونا وظیفه ندار ...

شوهر من به همه غذاهامم ایراد میگگیره میگه این بی نممکه بی مزه س و .... حتی مریضم باشم نتونمم جارو بکشم سریع میگه پاشو خونه رو تمیز کن .... اصلا منو تو بارداری رعایت نمیکنه 

حق داری واقعا سخته . خودتو قوی کن برای روزی که اگر لازم شد ی تصمیم‌مهم بگیری . دوسش داری؟ بهش وابستگ ...

به خدا فکر نردنش حتی تو خیالم خیلی حالم رو خوب میکنه

انگار همه دردام یکدفعه اروم میشن

ذهنم آروم میشه

شما نمیدونی چکارا با من نکرده

ازش متنفرم نه الان که بگی ازش ناراحته اینو میگه

به خدا وقتی مثلا خوبیم هم بهش فکر کردم واقعا اندازه ارزن بهش حس ندارم

به خدا فکر نردنش حتی تو خیالم خیلی حالم رو خوب میکنه انگار همه دردام یکدفعه اروم میشن ذهنم آروم می ...

خب همین که علاقه و وابستگی نداری نشانه ای از قدرت هست به نظرمن .. ( با توجه به رابطتون) . فقط از لحاظ اقتصادی خودتو قوی کن ..  این استقلال مالی خیلی چیزارو حل میکنه ..

خیلی زنها مثل خودت بودن و هستن ... متاسفانه

شوهر من به همه غذاهامم ایراد میگگیره میگه این بی نممکه بی مزه س و .... حتی مریضم باشم نتونمم جارو بک ...

منم بارداری بعدش تو شب بیداری بچه داری

شیر دادن هیچی همراهی نکرد

یاد اون روزا میفتم که از ترسش که میاد گیر میده بچم رو میزاشتم تو تخت و بدو بدو به کارها میرسیدم دخترم زجه میزد ولی نمشد بهش برسم سرعتم کم میشد کارا میموند

فحش و کتک و ...خیلی عذاب کشیدم خیلی 

بچمو ازم میگرفت من این ور در گریه میکردم بی صدا چون اگه میشنید کتکم میزد

بچم اونطرف در زجه میزد

امام حسین بزنه کمرش الهی

نه خدا که هست واقعا حضورشو تو زندگیم حس میکنم  خیلی حواسش بهم بوده تو بدترین موقعیتا  ول ...

اینی ک میگی متاسفانه منم دیوم و قبول دارم. همین حرفارک سر شبی ب دوستم میگفنم . میگف لابد حکمتیه ! گفتم خدا ک میتونه پس اونیکه حکمته قسمت کنه

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2706